Wpis z mikrobloga

jak sie wlamac komus na facebooka znajac tylko adres e-mail z ktorego sie loguje albo na g-maila? sprawa w rodzinie jest tak wazna, ze chocbym mial zaglebiac temat od zera (bo jestem zielony) to nic mnie nie powstrzyma, bylby ktos skory udzielic wskazowek? #pytanie #hacker #hacking #hack
  • 78
  • Odpowiedz
chcesz włamać się komuś na facebooka, e-mail'a? pomoc w hakowaniu w pełnym zakresie usług od kont na portalach społecznościowych, przez skrzynki e-mail, aż po bazy danych stron internetowych, sklepów.

podejmuję się wszystkich zleceń.. dziewczyna Cie zdradza, ktoś Cie oszukuje i chcesz mieć pewność? potrzebujesz bazy danych jakiegoś sklepu? napisz na: no.way@tlen.pl
  • Odpowiedz
Konkretnie sie nie da . Zarząd fb placi sporą ilość $$ za złamanie ich kodów czy odnalezienie i przebicie sie przez luke .

Naturalnie było by kilka opcji zdobycia tego hasła , ale prościej było by wbic na e-maila .

Takim ludzia jak pan haker (wyzej) radze nie ufać . Niezaprzeczenie jest to nazywane przestępstwem .

Jeżeli chcesz pomocy w takich sprawach szukaj tego w głębszym internecie .

Ps. Nie nabierajcie sie
  • Odpowiedz
witam oferuje moje pewne uslugi w pstaci pomocy z fb w przeciwienstwie do oszustow ja udowadniam ze wykonalem zlecenie , pozdrawiam zapraszam pisz ciawomonako@wp.pl
  • Odpowiedz
ciawomonako@wp.pl oszust, zlodziej,kretacz nie dajcie sie nabrac.Ja zglosilam juz sprawe na policje.Osobnik nazywa sie Marek Kwiecia dane banku 66114000004002011200006222.Widze ze nadal oferuje swoje uslugi,a podobno zakonczyl dzialalnosc.
  • Odpowiedz