Wpis z mikrobloga

jaką wersję #sony #psp polecacie najbardziej ? Wiem że to stara konsola, ale na długie podróże się przyda, chodzi tutaj o niską awaryjność, w miarę wytrzymałą baterie, możliwość przerobienia itp. . Za którą wersją konsoli się rozglądać ?

#pytanie #konsole
  • 6
  • Odpowiedz
@Quikuu: 3004 jest chyba najlepsza. Sam mam i polecam serdecznie. Przeróbka prosta, nie jest stała. 2 pliki na karcie pamięci: instalator i launcher. Trzeba tylko uważać, żeby konsola się nie wyłączyła bo trzeba ponownie instalować przeróbkę co jednak nie stanowi żadnego problemu.
  • Odpowiedz
@Quikuu: przerobić możesz każdy model teraz, jak nie na stałe, to 'powrót do przeróbki' trwa 3 sekundy, więc no problemo.

Ja od siebie polecam PSP Go :D ma co prawda odrobinę mniejszy ekran, ale wygodnie leży w dłoniach, wbudowane 16gb, bluetooth (mozna podlączyc pada od PS3, działa wysmienicie). Nie oszukujmy się, jak będziesz przerabiał, to nie planujesz kolekcjonowac UMDków :p I tak, miałem kiedys PSP-2000, też było spoko. W Go podoba
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: a zebyś wiedział 8) chociaż obsługa padów z PS3 to dobry bajer. No i ja kupiłem okazyjnie martwe za kilka złociszy, polutowałem bezpieczniki i mam jak nowe ( ͡ ͜ʖ ͡) gdyby nie to, to pewnie znowu bym skończył z psp-2000
  • Odpowiedz