Wpis z mikrobloga

  • 0
@przemyslany_nick: Nie mogę wierzyć Ci na słowo ;; Mam żelazne zasady i one działajo. Ujawniam swój wizerunek i personalia tylko Mirkom, których poznaje w prawdziwym życiu. I'm so sorry ;; Jeżeli wybierzesz się na wycieczkę na Majorkę, to Cię oprowadzę po Palmie i mnie w taki sposób poznasz :D
  • Odpowiedz
  • 0
@przemyslany_nick: Przykro mi, trafiłeś na osobę z nerwicą natręctw. Jak sobie coś ustalę to tak musi być, bo nie lubię łamać ustalonych przez się systemów, bo później mam z tego powodu dyskomfort psychiczny.
  • Odpowiedz
  • 0
@przemyslany_nick: ja mówię, u mnie nie jest aż tak motzno, tylko te systemy mam. Np. jak sprzątam. I chociażby się waliło i paliło, to nie posprzątam kuchni przed łazienką, bo łazienka jest pierwsza w systemie :>
  • Odpowiedz
  • 1
@przemyslany_nick: Bardzo nie lubię jak mi coś psuje system. Np. sprzątanie razem z kimś. Dlatego jak np. teściowa przyjeżdża, albo moja siostra teraz np. i one zaczynają gotować itd. to ja nie ruszę palcem w kuchni, bo jak widzę jak się wszystko zmienia, układ gąbek, układ rzeczy w szafkach, to ja wolę przez ten tydzień dwa traktować kuchnię jak nie moją :>

A mam też takie coś połączone z moim
  • Odpowiedz
@przemyslany_nick: Ty ej zaluj, ze mam ta swoja zelazna zasade, bo wlasnie ogladam swoje zdjecie z impry i wyszlam przepieknie :D Az sie w sobie zakochalam :D A Ty musisz sobie mnie wyobrazac jako orke i golluma ;__;
  • Odpowiedz