Wpis z mikrobloga

obrazek obrazkiem ładnie rysuje ja nawet tak nie potrafie ale zastanawia mnie czy to własnie nie kalka z tego zdjęcia, to pierwszy wynik wyszukiwania grafiki w google pod hasłem "szcecin wały"

o moze nie było by nic w tym dziwnego gdyby nie sam szkic a dokładnie perspektywa, na fotce to pod muzeum narodowym czyli tym na pierwszym planie budynkiem tym jasnym sa 2 bramy, miedzy bramami sa schody które prowadzą na spory
Pobierz michalson18 - obrazek obrazkiem ładnie rysuje ja nawet tak nie potrafie ale zastanawi...
źródło: comment_dNxtRBvQBHOlhm6QtAgii5AuXfSOlRgT.jpg
Refleksje na temat pokoju w hostelu:

Nazwa tego czwartego pokoju wieloosobowym ma na ścianie wydaje się Chin "Pekin". Odwodnienie może być bardzo czysty wewnątrz. I czuł drenaż umywalką i prysznicem zatkane złej zajazdu najbardziej kiedykolwiek byliśmy. Ludzie tutaj zastanawiać, nie obchodzi? Lepiej niż myśleć.


( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Bartholomew: Wierz google translate, daleko zajdziesz :P

Czteroosobowy pokój nazywał się Pekin, ściany były w stylu podobnym do chińskiego. Wewnątrz było bardzo czysto, a instalacja wodna w dobrym stanie. W większości miejsc, gdzie zatrzymałem się do tej pory, instalacje przy prysznicu czy umywalce były złe, zapchane i pozostawiły złe wspomnienia. Aż się zastanawiałem, czy nie przeszkadza to tamtejszym osobom.
Mury mojej wspaniałej szkoły, a zaraz obok liceum, którego jestem absolwentem i ta sama droga, powtarzana od poniedziałku do piątku, z przystanku autobusowego już od 6 lat. Widok na morze oraz zacumowane łódki ;D.
zdjęcie spożywczaka


@Krupier: Tak mnie zaciekawił opis pod tym zdjęciem że opędzlował tam jogurt, loda i popchnął to sokiem. Czytałem gdzieś że u Japończyków powszechna jest nietolerancja laktozy.

Kwadrans później