Wpis z mikrobloga

@moporzysta: 7 tura Leeroy -> pieski +2 za dziadostwo z leeroya i masz świetny finisher, zresztą to turniejowe fajne zagranie. PS: Czemu Twój Hunter nie ma sępów na dobór kart z psami?:( ,

Osobiście robiłbym Leeroya bo to jedna z najlepszych legendarek, ale zrób jak uważasz, powiem tyle że też chciałem zrobic kruszora bo hurr durr fajnie spada i jeb 8 dmg ale z czasem dobrze że nie zrobiłem:)

Dethwing troche
@moporzysta: Jeśli chcesz grać hunterem to proponuje pocraftować kilka bardziej użytecznych kart niż jedną legendarkę. Na wstępie polecam: drugiego lwa, 1 łuk, freezing trapy, może 1 flare i hiene. Do tego z darmowych dodaj buzzardy, drugi rozkaz zabicia, houndmasterów, drugi znak łowcyi upiornego pajęczaka, no i jak masz to loatheba. A jak nadal wolisz legendarkę to do tego decku tylko leeroy.

edit: 1 deadly shot też się może przydać.
@moporzysta: Śmiercioskrzydły jest mało przydatny , przez wiekszość gier tylko zalega na ręce. W tej chwili nie mam go w żadnym decku. Ogladam sporo streamów i filmówk na youtube jak nudze sie w pracy i nie widziałem, aby ktoś grał Deathwinga. Kruszar też jest uważany za słabego, ale osobiście nie testowałem. Od siebie polecam Ragnarosa, za bardzo silna legendarke jest uważany także Leroy.