Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem sobie właśnie f2p Tekken Revolution i stwierdzam, że straszne casuale w to grają.

Posiedziałem w multi jakieś pół godziny i przegrałem tylko jedną walkę (w takim DoA klepią mnie jak chcą). Generalnie popularną techniką wśród nubków jest powtarzanie jednego ataku co jest o zgrozo często skuteczne. System walki przyjemny, łatwy do opanowania dla newbie.

#ps3 #gry
  • 9
@Lumpart: zawsze śmiać mi się chcę z ludzi takich jak Ty, z jednej strony piszesz ze noobki na multi grają na jeden cios a z drugiej ze to jest skuteczne i wystarcza by wygrywać, zdecyduj się.

Jak ktoś używa jednego ciosu i to wystarcza to nie świadczy o nim a o jego przeciwniku który nie potrafi obronić się przed czymś czego może się spodziewać, jak powiem ze uderze Cię na low
@Liquid_Snake: Nigdzie nie napisałem, że jestem dobry bo nie jestem. W Tekkena ostatni raz grałem kilka lat temu, dziś włączyłem go kilka razy i już mam rangę Master (sic!) a przegrałem do tej pory tylko 2 pojedynki, uważam że to po prostu źle świadczy o przeciwnikach. Zwykle gdy przeciwnicy nie dają sobie rady lejąc się normalnie stosują pewną taktykę czyli nawalanie jednego ataku która czasem działa


Jakieś porady? Gram Lili.
@Lumpart: nie ma złotej porady dzięki której będziesz wygrywał, sprawdź w jakich ciosach czujesz się najlepiej i je stosuj, wyucz się jakiegoś prostego juggla który da się zrobić na lagującym przeciwniku bo wiadomo ze trafiają się japońce z lipnym połączeniem, znajdź też priorytetowy cios na postacie typowo masherskie jak eddy bo ten #!$%@? macha tak ze nie da się podejść i korzystaj z reversali jak masz u Lili.