Wpis z mikrobloga

@Nyana: To porządek tylko dlatego, że w innym miejscu niż zwykle lepię dzisiaj, więc tylko kilka przyborów mam przy sobie :P Moje zwyczajowe biurko wygląda, jakby non stop tornado przez nie przechodziło ;)
@Nyana: Swoją drogą specjalnie sobie szafeczkę pod biurko zbudowałam, by większy porządek na biurku zachowywać. Jest na tyle wygodna, że jak czegoś nie używam, to mogę swobodnie wrzucić do szuflady danej i od razu mniej rzeczy na biurku jest. Ale biurko i tak w złym stanie :P
@kuki_1988: Skąd ja to znam :D

Też kupiłam sobie taki stojący przybornik na narzędzia, żeby biurko trochę odciążyć, jednak średnio się sprawdza. Ciągle z niego wyciągam i wyciągam, a wszystko co wyciągnę i tak bezmyślnie odkładam na biurko :P
@kuki_1988: ja zrobiłem sobie korytko na narzędzia i póki co się sprawdza :3

co do niedzieli to niestety jeszcze nie wiem czy nie będę musiał coś pomóc rodzicom, bo jest jeszcze sporo do zrobienia, a jak to zrobię to dojdą nowe rzeczy i tak w koło, ale myślę, że w ciągu tygodnia powinienem się z tym ogarnąć. resztkami sił wziąłem kąpiel. W sumie to zostały mi już tylko kosmetyczne poprawki. położyć
@dreaper: U mnie takie korytko musiałoby pół powierzchni biurka zająć :P Serio dużo tego jest :D

@Nyana: Muszę jeszcze skonstruować (lub już kupić) półeczki z szufladami, które postawię na biurku, gdyż nie mam gdzie już modeliny samej trzymać i leży w kartonie :D