Wpis z mikrobloga

Mirki, czas sobie zrobić przerwę od bukmacherki. Więc jak to zwykle bywa- Ile plusów tyle dni bez bukmacherki.

A,żeby podniecić atmosferę i przedłużyć czas odpoczynku od zakładów to w gronie plusujących rozlosuję kupon 10zł lub 20zł na zakłady bukmacherskie w #bah . Kupon zostanie rozlosowany w dniu gdy powrócę do bukmacherki.

To ja to tak zostawię i proszę o jak najwięcej plusów. PS. Liczba plusów uwzględniana do jutra do 15.00

#bukmacherka #januszebukmacherki
  • 16
@miecinho: Nie miałem na celu uzyskania atencji. Bardziej chodziło mi o waszą pomoc,motywacje. Ale fakt faktem,aż takiego plusowania sie nie spodziewałem.

@wkrk: Czy ja żebrzę od kogoś kasę? Plusy? Nie, chodziło mi po prostu o przerwę w bukamcherce i dobrze to ztagowałem.
@Kamilos456:

Czy ja żebrzę od kogoś kasę? Plusy?


Ile plusów tyle dni bez bukmacherki.


xD

no nie, wcale nie żebrzesz o plusy... I już widzę, jak robisz ponad 200 dni odpoczynku, tak samo jak ci, co proszą o plusy na kilometry na rowerze, na 100% przejadą ponad 200km xD

Nie wiem, kto bardziej jest #!$%@?, ktoś kto prosi wypok o plusiki, czy ci co plusują takie wpisy.
@wkrk: Były akcje tego typu i nikt się nie #!$%@?ł, aż znalazł się człowiek #!$%@? z bólem dupy. Gdzie masz tam napisane,że proszę o te plusy? Jedyne co może zachęcać do plusowania, to ten bon na bah. Mogę być #!$%@?,ale mi atencja na wykopie nie potrzebna... Bo niby po #!$%@?? Zniżkę na statiol-u dostanę za to?