Wpis z mikrobloga

@pogop: wg mnie gryzie się deczko piosenka, której chyba nikt nie brał na poważnie z klipem, który niesie bądź co bądź twarde i poważne przesłanie.. poza tym wycięli 90% tej choreografii, która jak dla mnie była najbardziej przyciągająca w pierwotnym wykonaniu :(
  • Odpowiedz
poza tym wycięli 90% tej choreografii, która jak dla mnie była najbardziej przyciągająca w pierwotnym wykonaniu :(


@CommanderStrax: wydaje mi się, że specjalnie dla oszołomów, którzy opacznie rozumieli przesłanie piosenki. Moim zdaniem było to koniecznie, bo zbyt wiele osób jarało się tym, że #narkotykizawszespoko Nawet dzieci w podstawówce, gdzie moja żona jest logopedką sobie śpiewały tę piosenkę i mam wrażenie, że niekoniecznie dobrze odbierały ten tekst.
  • Odpowiedz
@pogop: jakby tak wsiąknąć w tekst no to raczej nie służy on namawianiu do ćpania, ale raczej odwrotnie.. chociaż w ogóle mnie dziwi, że ludzie doszukują się w nim przesłania ;p no ale rozumiem obawy wobec dzieci (które nawet teraz i tak będą znały tylko tekst, więc co to zmieni?), no ale jeśli ktoś dojrzały widzi w tym tekście namowę do ćpania to gratuluję ;D
  • Odpowiedz
no ale jeśli ktoś dojrzały widzi w tym tekście namowę do ćpania to gratuluję ;D


@CommanderStrax: zdziwiłbyś się. Trzeba było poczytać komentarze w necie wp onet i podobne, jak pojawiła się ta piosenka. Idiotów jest cała masa
  • Odpowiedz