Wpis z mikrobloga

Ku*wa co ten BF4 to ja nie. Wybaczcie, że takie bluzgi lecą, ale już mnie krew zalewa. Ta gra wyszła prawie rok temu i dalej, nawet na wersji deweloperskiej nie da się grać. Czuję się jakbym płynął przez morze fekaliów gdy w to gram. Balans nie istnieje, RPG zadaje większy dmg niż działko 25mm .

#tylkobf3 #bf4 #wykoparmy
  • 21
  • Odpowiedz
@Zari: btw, nawet xhoho (ten gościu od niesamowitych akcji w battlefieldzie) powoli przenosi się na bf3, coraz więcej filmów z niego wrzuca i widać, że gra częściej niż w bf4
  • Odpowiedz
@blisher: No właśnie nie. Działko 25mm z łodzi bojowej powinno robić jesień średniowiecza z piechoty, a tak trzeba 3-4 bezpośrednich trafień żeby coś zdziałać.
  • Odpowiedz
@Zari: A no chyba że w piechotę, ale przecież w BF3 też są różne takie chore rzeczy, np. pelotka #!$%@? po samolotach jak w masło a w człowieka trzeba trafić chyba 8 czy 9 razy, a kaliber ma podobny (albo i nawet ten sam, 25mm)
  • Odpowiedz
Balans nie istnieje


@Zari: Dopiero teraz do mnie dotarło co napisałeś xD Przecież w bf3 też balans nie istnieje, często gram na conqueście gdzie jest 700 ticketów a na końcu wygrani mają 680
  • Odpowiedz
@Zari: W bf3 też jest pare #!$%@? rzeczy, np pelotki: lav-ad: szybsza, bardziej zwrotna, karabin nie rzuca kamerą jak strzelasz, nie wpada w poślizgi
  • Odpowiedz