Wpis z mikrobloga

Mały głos rozsądku w komentarzach pod filmikiem z Zawiszą i falafelem

Cała ta żałosna sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby ludzie potrafili mieć #!$%@? na styl bycia innych.


#neuropa #4konserwy
  • 10
  • Odpowiedz
@stekelenburg2: znajdź wpisy o wykopkach wynajmujących mieszkanie, którzy sobie wybierają ludzi. Może też jakaś akcja #neuropa przeciwko nietolerancyjnym szmatom nie wynajmującym mieszkania palaczom? Co to ma #!$%@? być, że dyktują człowiekowi jak ma żyć ;/
  • Odpowiedz
@Brel: czyli, że jak ktoś chodzi i sobie sra po klatkach schodowych to należy mieć #!$%@?? W końcu rafalalala pobił jakiegoś gościa, a w studio nie miał #!$%@? na styl bycia Zawiszy
  • Odpowiedz
@Brel: Przecież cała sytuacja miała miejsce tylko dlatego, że jakiś koleś nie chciał robić z wynajmowanego przez siebie mieszkania burdelu. Ciekaw jestem, czy też miałbyś "#!$%@?", nawet gdyby przyszła do Ciebie normalna, młoda, ładna dziewczyna i powiedziała, że ogłasza się na Roksie i w Twoim mieszkaniu zrobi sobie dom schadzek.

Ale Ty masz #!$%@? na styl życia innych i w sumie nie przeszkadzałoby Ci to.
  • Odpowiedz
@Brel: Jak ktoś #!$%@? takie inby, że zakłada damskie ciuchy i mówi, że jest kobietą, to moim zdaniem mam prawo się z tego śmiać i być tym obrzydzony. Przecież to #!$%@? jest jakiś absurd.
  • Odpowiedz
@Brel: z ludźmi trans/homo problem nie polega na tym co robią w zaciszu domowej sypialni. Normalnie zachowujący się i spokojni geje mi np. nie przeszkadzajo.

To co mi przeszkadza to zjeby genetyczne świecące dupami po ulicy, podtykające mi swoją inność pod nos i wrzeszczące na cały głos: LUBIE BYĆ RUCHANY W DUPSKO A TY MASZ MNIE TOLEROWAĆ!

Tak widzę takie patologie jak rafalala i powtarzam: tolerancja jest cnotą ludzi bez
  • Odpowiedz