Wpis z mikrobloga

Niespecjalnie udana bitwa (zwłaszcza po pierwszych 3 pociskach zapowiadało się źle bo nic nie trafiło w cel), ale strzał za 1146 w tigera uratował ją;) Suma summarum - As, 1460 bazowego expa przy zaledwie 2800 zadanych uszkodzeń. Hmm, spodziewałem się max klasy 1. Zresztą, wcześniej wpadł pierwszy As na #bojowkat49 przy zaledwie 1600 uszkodzeń i 5 powalonych - ani mój rekord uszkodzeń, ani rekord liczba zatłuczonych przeciwników. Wiem, że As zależy od mapy, ale jest to conajmniej dziwne.

#wot #bojowkakv1s
źródło: comment_brHHZfoX79ZbXbyzGsfeHFvW7Juczyzj.jpg
  • 23
@Eau-Rouge: #!$%@?, kw1s jest dobrze usadzony tam gdzie jest, fakt ze trochę wymiata na 6 tierze ale nie jest nie do #!$%@?. I wbrew pozorom nie jest na topce tak często.
@Quazu: bo grają nim jakieś nooby. Ja dawno nie miałem bitwy Sportem żebym nie był w top3 w drużynie. Jest bardzo OP, trzeba nim grać póki wymiata. ARL44 nowym królem 6 tieru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Quazu: "Trochę" wymiata? "Trochę"? Ten czołg jest tak OP że to jest komedia. Dla jaj grałem nim w plutonie z VII (kumpel chciał grać VII a ja zbiłem już gwiazdkę z jedynej swojej VII, więc why not) i co? No problem, KV-1S owns tier IX.

Filmik "for the lulz", ale idealnie podsumowuje wszystko co jest #!$%@? w KV-1S.
@Eau-Rouge: Ale przecież tak jest w całym wot, że jeden czołg wymiata a inny nie, w rękach dobrego gracza zrobi cuda. Więc czepiać się sporta? NA 6 tierze jest jeszcze kilka fajnych maszyn, ale też kilka fatalnych. Imho sport wcale nie jest najlepszy przez kilka swoich wad ;)
@mexi: Jakich wad? To on ma jakieś wady? No troszkę długo przeładowuje. Ale biorąc pod uwagę że 122mm to przeskalowane na tier VI BL-10 to reaload wcale nie jest długi.
@Eau-Rouge: ma taki reload ze m6 w niego wpompuje lepszy dmg w tym czasie co on reloaduje, w dodatku ma jak na ht kartonowy kadłub, fornt ma takie weakspoty że nawet z odległości bez celowania masz duża szanse że trafisz
@Quazu: @mexi: ale co znaczy reload przy takiej alfie? Zza rogu wychyla się sporcik, buła za 400 i chowa się - czymkolwiek grasz zdążysz może go pogłaskać za połowę tego, o ile magiczne dingonium tego nie odbjie. Dwa strzały i nie ma praktycznie każdej VI, niższe tiery mogą nawet spaść na hita.
To działo nie ma zajebistej peny, wystarczy że dingnie i #!$%@?, albo pójdzie w moduł, np. zdejmie ci gąske a nic nie wedzie i #!$%@?. Bedo dwa medy albo combo ht/med i #!$%@?, dziękuję dobranoc. Tym bardziej jak tym jakaś pipka gra która myśli że jest niepokonana bo ma 122 i leci na pierwszą linie. To najbardziej widać jak potem dostajo po piździe bo potem jeszcze is, is3 blabla i to samo
@Quazu: Kartonowy kadłub? A o sidescrape słyszał? Zapewne nie. Jeśli kierowca KV-1S ma mózg i nie trafisz na niego gdy akurat jedzie przez środek pola zarżnie tego twojego M6 bez problemu. A potem kolejnego który przyjechał twojemu wrakowi pomóc.

#!$%@? mać, z kim ja gadam, nie ma zajebistej peny, 175mm penetracji na tier VI nie jest zajebiste... Ja #!$%@?, to jest wystarczające na stockowym IS-3 a ty twierdzisz że to nie
@Eau-Rouge: 80% ludzi co majo sporta to pomidory które dopiero zaczynajo gre i sie naczytały na forum jaki to on jest op, i nim brykają jak #!$%@? żeby wybuchnąć za pierwszym zakrentem. 175mm peny? W jakim ty paczu #!$%@? żyjesz, jutro chcę widzieć że rozpocząłeś procedurę usuwania konta.
@Eau-Rouge: i chyba nic dodać ponad to co pisze @quazu. Do tego weź pod uwagę, że to działo wali po okręgu jak cholera, czasami z bardzo bliska nie trafisz. W walce z bliska nie jest taki twardy - jak reloaduje paręnaście sekund to w tym czasie większość 6 tieru wbije mu ze 3-4 pestki na podobne 400. Sidescrap? Fajnie brzmi, ale i tak dużo wpuści, jak nie bokiem to wieżą.
@Quazu: Aha, czyli fakt że większość osób jeżdżących danym czołgiem to pomidory (co zupełnie zrozumiałe na tier VI) to pomidory oznacza że ten czołg to szajs? Stronk logic here. W takim w którym występuje skill: "celowanie". Wiem że w twoim pomidorowym świecie celuje się w środek stojącego na wprost KT i liczy na farta, ale uwierz mi że nie wszyscy tak mają.

PS Jaki masz nick? Ciekawy jestem jak pomidorowe staty