Wpis z mikrobloga

@steral:

Jebią się po kątach


Z tego, co słyszałem od znajomych, którzy byli na pielgrzymkach, to jak najbardziej. Nie dość, że jebią się, to w dodatku po prostu jebią. ( ͡°
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: nic konkretnego, ale chcę tylko pokazać paru osobom atakującym Przystanek Woodstock, że tymi samymi motywami mogliby zaatakować w zasadzie samych siebie. :)
  • Odpowiedz
@Korczi: rzecz w tym, że w większość mirkowych krzykaczy pochodziła z przecięcia tych zbiorów. :)

W tym roku byłem na pielgrzymce, potem dobrze bawiłem się na woodstocku, a ponadto jestem konserwą.


No to wpis nie był skierowany do Ciebie, więc w czym problem?
  • Odpowiedz
@rss: byłeś kiedyś na pielgrzymce? Zakładam że nie, więc nie #!$%@?. Patologia się zdarza, jak można się domyślić, wśród młodzieży, ale każdemu mogę śmiało polecić wybranie się na pielgrzymkę choć raz w życiu. Tak samo chcę wybrać się kiedyś na Woodstock, chociaż nie przepadam ani za taką muzyką, ani za wszechobecnym tam brudem. Zajmij się czymś bardziej produktywnym niż marne prowokacje.
  • Odpowiedz
@rss:

Bla bla bla, ale pierdzielisz człowieku. Prawda jest taka, że nigdy nie byłeś na pielgrzymce, w tym roku matka też cię pewnie nie puściła, więc siedzisz i z zazdrości pokazujesz ból dupy w internecie. Wiadomo że na każdej pielgrzymce znajdzie się kilka nieokrzesanych, brudnych, drących mordę zwierząt, ale gwarantuję ci, że to tylko drobny odsetek. O normalnych ludziach, którzy są większością po prostu nikt nie mówi, a na pielgrzymce
  • Odpowiedz