Wpis z mikrobloga

#endomondo #pytanie

Hej! Wie ktoś jak dodać wiele takich samych treningów do endomondo? Od półtora miesiąca dojeżdżam do biura rowerem każdego dnia i chciałbym dodać tych 40 pare treningów jednym kliknięciem. Wyrysowałem już trasę, dodałem jeden trening, ale nie wiem jak go skopiować z takimi samymi parametrami na inne dni. Da się w ogóle coś takiego zrobić?
  • 13
@emtei: Myślałem o czymś takim. Żeby pokopiować plik i potem importować, ale importować chyba też trzeba pojedyńczo? Czy mogę z kompa kilka na raz treningów zgrać?

Zależy mi na trasie i czasie.

Och, chyba prosto to zrobić. Oglądam teraz plik, ktore wyeksportowałem. Wystarczy, że pdmienię daty w dwóch miejscach.

Ale potrafisz potem te wszystkie pliki *.gpx dodać jednym kliknięciem (albo paroma) ?
@emtei

Jak tworzysz trasę samemu i podajesz długość treningu z palca to on je potem dodaje jednostajnie. Więc potem trzeba wszędzie podmienić np. 2014-06-25 na 2014-06-26 i działa.

Teraz się zastanawiam, czy szybciej będzie to zrobić ręcznie 80 razy (w obie strony), czy parsować pythonem... :P

Więc czekam na info czy da się dodać więcej pgxów na raz :D

(te godziny jednak endomondo wpisuje bezsensownie, wcale nie jednostajnie - przez co wykres
@kondiz:

Próbowałem połączyć kilka plików ale nie działa. Nie da się też wgrać kilku plików za jednym razem ;/

Działa jedynie w ten sposób:

You can import multiple .gpx and .tcx files by going to Workouts and then follow these steps:


1: Import Workout


2: Import from file


3: Click Browse - and select the file you want to import


4: Next
@emtei: Ale tym sposobem musisz importować plik po pliku, nie możesz dodać kilku na raz. Więc nie rozumiem co ich podkusiło, żeby napisać tam multiple files :D Tak czy siak, dzięki za wszystkie próby pomocy :)
@emtei: Myślalem, czy mógłbym jakoś dodać je do komórki, jako treningi odbyte, nie aktualizowane :P Tak, żeby potem spróbował je dodać sam... Ale niestety nie znam się na tyle na aplikacjach :P I nie wiem, czy te niesynchronizowane trasy leżą gdzieś w pamięci, jako odrębne pliki, ani jak to wygląda.
@kondiz: a zerknij na ten link to coś łączy wiele .gpx w jeden. Czyli to jest możliwe. Spróbuj wygenerować codzienne gpx i wrzucić do tego programu.