Wpis z mikrobloga

@Ranven: To co ma oglądanie z tym wspólnego skoro nie zaadaptowało całej historii i tak?

Poza tym narzekanie na zmiany jakie on wprowadził jest głupie i tak nikt nie wiemy co zmienił.
  • Odpowiedz
@Ranven: Heh, posprawdzałem co nieco i nigdy nie było takiego czegoś że zapowiedział zmianę zakończenia tylko stwierdził że jest jego zdaniem słabe i jeszcze debatuje nad tym co zrobi.
  • Odpowiedz
@Nie_masz_racji: Niezły zapłon, bo ten post ma 5 miesięcy xD A co do pytania - zależy jaki gatunek/przedział wiekowy Cię interesuje. Z shounenów ciężko wybrać coś sensownego, jeśli oczekuje się czegoś więcej, ale postawiłbym na Gundamy Tomino (Victory Gundam xD) Jeśli inne gatunki, to wybrałbym Black Lagoon. FMA: Brotherhood też nie jest złe, choć shounen. Ale wiesz, tak po 5 miesiącach - ból dupy miałem, bo AoT pomimo młodych bohaterów
  • Odpowiedz
@Ranven:

Przeglądałem tag i akurat mi sie rzuciło w oczy.

#!$%@?ąc od AoT, gatunków czy przedziałów wiekowych: jakie jest wg Ciebie dobre, sensowne i rozsądne pozycje anime? Jeśli z shounenów ciężko wybrać coś sensownego, lub najlepsze co można wybrać to coś co "nie jest złe" to podaj z innego gatunku. Najlepsze pozycje anime wg. Ciebie.

Narazie ratują Erena, ze światem jeszcze nie wiadomo co jest i co będzie.
  • Odpowiedz