Wpis z mikrobloga

@Stadler: Skomentowałem jego wypowiedź i pewnie standardowo wyrzucą komentarz i dadzą ostrzeżenie. Miłośnik banderowców, UPA i Bandery ma dobre kontakty z moderacją.

Prędzej naplułbym w mordę tym bydlakom niż przeprosił. Polacy i inne narody takiego bestialstwa wymyślnego w mordowaniu i torturowaniu nie stosowały.
  • Odpowiedz
@mess_: @Stadler: @Magik_Antonio:

Wstaw ten wycinek jeśli jeszcze zdążysz:

Ludność polska ginęła od kul, siekier, wideł, kos, pił, noży, młotków i innych narzędzi zbrodni. Nierzadko zbrodnie były dokonywane ze szczególnym okrucieństwem, ofiary były torturowane[5]. Często polskich zabudowań nie palono od razu, lecz dopiero po kilku dniach, by w tym czasie schwytać i zabić ewentualnych niedobitków, którzy powróciliby do swoich domów[5].
  • Odpowiedz
@szurszur: Skoro @Stadler, to hipokryta, to czemu nie przytoczysz tych wpisów z tymi tezami? Skoro rzekomo co 2 dni wstawia te tezy, to nie powinno być trudności z przytoczeniem tych wpisów :).

A jak nie chce ci się szukać, to pewnie nie ma tych wpisów, a ty tylko podle kłamiesz bo twój don gandonek się zbłaźnił.
  • Odpowiedz
@donmuchito1992 teraz to mnie #!$%@?łeś tym #!$%@? bez sensu. Pamiętasz jak cię kiedyś prosiłem o przetłumaczenie nazwiska i pomoc w znalezieniu rodziny na Ukrainie, która mieszkała w miejscowości Sadki? Kontakt się urwał z nią po wojnie, i już raczej nie powróci. Oto co znalazłem podczas poszukiwań w samym tylko internecie:

we wsi Sadki pow. Krzemieniec Ukraińcy zamordowali 4 Polaków, w tym rodziców z 22-letnią córką, w bestialski sposób

we wsi Sadki pow.
  • Odpowiedz