Wpis z mikrobloga

Kuce, Gierej w tym co napisał ma trochę racji http://www.wykop.pl/ramka/2102558/pan-mariusz-gierej-odpowiada-knp/ On sam pokazał się z dość marnej strony, jechał populizmem ale nvm. Zgadzam się z nim, że większość działaczy KNP cierpi na taką chorobę, że nie potrafią wyłapać swoich błędów, przyjąć słusznej krytyki. Każdy myśli, że pozjadał wszystkie rozumy a prawda jest taka, że choćby z racji wieku ludzie w KNP muszą być niedouczeni. W tak krótkim czasie nie da się poprostu przyswoić wiedzy, żeby z czystym sumieniem nazwać siebie politykiem pierwszej klasy. Sama ideologia jest spójna wewnętrznie ale nie ma wypracowanej drogi jej osiągnięcia i tutaj można polityków KNP punktować. Ci zamiast tę krytykę przyjąć wmawiają sobie, że zawsze mają rację, bo tak. Normalny człowiek jak wstaje rano i patrzy w lustro powinien sobie powtarzać, że jest niedouczony i wiele przed nim pracy. W postawie choćby Dziambora po ostatnim programie trudno to dostrzec. Poza tym wystarczy prześledzić innych działaczy KNP. Tak z ręką na sercu, kogo z nich moglibyście zaliczyć do elity? Albo przynajmniej ludzi, którzy mają taki potencjał? Wipler, Wilk, Korwin, tyle z mojej strony. Może kiedyś Krzywkowski czy Berkowicz ich dogonią. Czyli można wymienić góra 5 osób a wykształconych na dzień dzisiejszy jest trzech... a ilu członków liczy KNP? To jest to o czym wczoraj pisał @daj_pan_spokoj Żeby być dobrym politykiem, trzeba mieć ogromny zasób wiedzy z wielu dziedzin. I nie piszczie mi, że w PSL czy PiS też nie ma zbyt wielu takich ludzi bo z takim podejściem to Polski nigdy nie zmienimy. #korwin #knp #wipler #jkm #krul #4kuce
  • 6
Zgadzam się z nim, że większość działaczy KNP cierpi na taką chorobę, że nie potrafią wyłapać swoich błędów, przyjąć słusznej krytyki.


@Velati: To cecha większości ludzi bez względu na poglądy polityczne. W Tym Ciebie.
@Velati: I tak i nie. Małą mądrością rządzony jest ten świat i konserwatywny liberalizm jest prosty tylko trzeba woli zrozumienia i jego wprowadzenia. Frontmeni powinni rzeczywiście być przygotowani, ja na miejscu polityka bym się edukował cały czas. Zaplecze to kwestia kilku specjalistów od ekonomi którzy generalnie potrafią mniej więcej opracować strategię obniżania podatków i wprowadzania zmian z jak najmniejszą szkodą.