Wpis z mikrobloga

No to pierwszy dzień pracy za mną.

Było ok, generalnie sporo mniejszy ruch niż w mojej poprzedniej restauracji, mniej pracy chyba będzie, szczególnie w tygodniu podobno bardzo mało ludzi.

Cieszę się, że nie robie tam jednej rzeczy, jakieś urozmaicenie jest przynajmniej.

Grilluję na gorącej metalowej płycie, czasem, ale rzadko kroję cebulę, marchew, zmywam, czasem kucharz zmywa też. Później jak wszystko juz ogarnę, to mogę dostać awans, będę robił krewetki, jakieś proste dania, sajgonki :D Za większą kasę.

Właściciel zadowolony, mówi ze szybko ogarniam.

No to posiedzę tu trochę, cisnę norweski, jak już w miarę będę ogarniać, to poszukam lżejszej pracy, w jakimś kiosku czy coś.

Jak na pierwszą pracę w obcym kraju nie jest źle :>

#kaktuswnorwegii #tylewygracczytyleprzegrac?

Na zdjęciu jakiś mini zlot fajnych samochodów.
P.....s - No to pierwszy dzień pracy za mną. 

Było ok, generalnie sporo mniejszy ruc...

źródło: comment_rxki66YCgMmn22BPrOK09gvRtw6sziN2.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Pan_Kaktus: lżejszą pracę? Nie wiem czy w kiosku więcej zarobisz. W ogóle jaki masz cel? Pracować w jakiejś średnio fajnej pracy przez długi czas czy masz jakiś konkret?
  • Odpowiedz
  • 4
@Vojak:

@Stadler: na pewno nie zrobię mniej, ale to są plany w dalszej perspektywie, zobaczę jak będzie. W sumie to manager mówi, że w restauracjach się mało zarabia, jestem w stanie w to uwierzyć, bo Norwegowie rzadko chodzą do restauracji. Praca jest ok, ale jak będę znał norweski, to chciałbym mieć większy kontakt z językiem.

@Stadler: Plan jest prawdopodobnie taki, że teraz pracuje, w grudniu składam papiery na NTNU,
  • Odpowiedz
@Pan_Kaktus:

masz pracę i mógłbyś sobie już kształtować życie, no chyba, że ten kraj Ci nie pasuję, ale ogólnie to jeśli w nim potrafisz się zaaklimatyzować to w innych też dasz radę to mimo to wolisz studiować na nich nie wartych kierunkach w polsce.
  • Odpowiedz
No to posiedzę tu trochę, cisnę norweski, jak już w miarę będę ogarniać, to poszukam lżejszej pracy, w jakimś kiosku czy coś.


Jak na pierwszą pracę w obcym kraju nie jest źle :>


@Pan_Kaktus: kto jak kto, ale cebulę Polak to musi dobrze kroić :D Powodzenia :)
  • Odpowiedz