Wpis z mikrobloga

Gozdyra dalej niszczy bezlitośnie... I jak tu się z nią nie zgodzić? Czy usprawiedliwieniem jest, że inne partie też programów nie mają? Przecież KNP ma być ta nową jakością, która chce rozwalić system. Porównywanie KNP do innych miernych partii i polityków to pierwszy krok do porażki. To inni mają być porównywani do KNP, to KNP ma wyznaczać standardy jakości.

#oswiadczenie #knp #korwin #wipler #dziambor #4konserwy #4kuce #polityka

@przemyslaw-wipler @artur-dziambor @Jacek_Wilk
L.....e - Gozdyra dalej niszczy bezlitośnie... I jak tu się z nią nie zgodzić? Czy us...

źródło: comment_GgoTHyNhKOkBsl7Jxycs1iyY5ERDpea6.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Dwiks:

Tak marnie trollujesz, lub tak głupi jesteś, że nawet nie chce mi się z Tobą gadać :)

Skoro budżet odzyska 20mld, to ludzie odzyskają 20mld, to będą je musieli wydać, to będzie potrzeba nowych pracowników. To takie trudne do ogarnięcia ?
  • Odpowiedz
to ludzie odzyskają 20mld, to będą je musieli wydać, to będzie potrzeba nowych pracowników.


@erbo:

Chciałbym nadmienić, że urzędnicy też wydają pieniądze które zarabiają, więc obieg kapitału w gospodarce będzie dużo mniejszy niż wynika z samych
  • Odpowiedz
@erbo: A którego? Piątego, trzynastego a może dwudziestego siódmego każdego miesiąca?

Czy to oczywiście kolejna wielka idea JKMa, bez konkretów.

Partia wydmuszka.
  • Odpowiedz
@Dwiks: Typowe dla ludzi takich jak Ty. Najpierw sam wyzywasz program KNP od mokrego snu przygłupa, który nie ma pojęcia o ekonomii, a jak Ci wytykam, że program ten sam program jest zbieżny z poglądami wielu innych ekonomistów, to jęczysz coś "czy oni startują w wyborach?". Nawijanie makaronu na uszy poziom hard.

Jak wspominam, że wybieramy z tego co mamy, tak więc oczywiście, że stosowne jest porównywanie i wytykanie tego, że inni także mają braki programowe, to pleciesz coś o kierowaniu się emocjami ... Przecież właśnie zaprezentowałem Ci skrajnie logiczne podejście.

Nic nie pisałem o lewackich wyliczeniach, pisałem wręcz wcześniej, że liczę na skonkretyzowanie, daruj więc sobie tego
  • Odpowiedz
Najpierw sam wyzywasz program KNP od mokrego snu przygłupa


@snow: Kolega erbo wcześniej użył tego pięknego określenia, starałem dostosować się do poziomu dyskusji,

program ten sam program jest zbieżny z poglądami wielu innych
  • Odpowiedz
#!$%@? i to mocno (lewak alert)


@snow: Już nie mogę tego czytać, słabo mi się robi.

Ludzie z feniksem w avatarze mają dosyć tego pustosłowia, a i tak znajdzie się kilku idiotów, którzy bronią i tłumaczą "na nasze". Żeby nie było, w wyborach do PE głosowałem na JKM.
  • Odpowiedz
@japantown: Przeczytałeś cały nasz dialog czy tak sobie wyłowiłeś?

Ile razy mam pisać, że też jestem za skonkretyzowaniem programu?

Nie mogę się natomiast zgodzić, że koncepcja w programie jest "mokrym snem przygłupa", stąd też wycięty przez Ciebie wyżej fragment mojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
@snow: Odpowiem, choć mocno po czasie. Przeczytałem, zgadzam się.

Tylko wg mnie wyzywanie od lewaków staje się, że tak pojadę nowomową, "przeciwskuteczne".

W ten sposób nie da się przyciągnąć tego elektoratu, o który KNP powinien walczyć jak lew, czyli umiarkowanych (bądź nie) liberałów głosujących na PO w wyborach 2005 i 2007.
  • Odpowiedz