Wpis z mikrobloga

Tak jak wcześniej już wspominałem i zapowiadałem - założyłem kanał na YouTube, na którym będę umieszczał filmik związane z Łukaszem Fabiańskim. Głównie to będą skróty spotkań w jego wykonaniu czyli parady, puszczone bramki, kluczowe sytuacje.

Skróty będą pojawiały się po każdym spotkaniu z jego udziałem i to jest dla mnie priorytetem. Teoretycznie chciałbym też umieszczać wywiady, newsy ale to raczej odpada z racji tego, że kopiowanie czegoś żywcem z innych stron nie jest chyba najlepszym pomysłem. Aktualnie nie zapowiada się na YT żaden kanał, który planuje śledzić poczynania Łukasza w Swansea więc myślę, że pomysł z filmikami z jego udziałem w barwach Łabędzi jest całkiem spoko. Ogólnie darzę go dużą sympatią i ogromnie się cieszę, że w końcu znalazł klub gdzie będzie kluczową postacią.

Dzisiaj umieszczam pierwszy filmik z jego nieoficjalnym debiutem w nowym zespole - podczas Swansea US Tour przeciwko meksykańskiemu Chivas Guadalajara. Mecz zakończył się wynikiem 1-1 ale Łukasz nie puścił żadnej bramki ponieważ w przerwie meczu zastąpił go Gerhard Tremmel.

Co do technicznych kwestii:

- najsmutniejsze jest to, że kanał na YT raczej nie przetrwa długo z powodu praw autorskich. Mimo wszystko chcę spróbować. Zdaję sobie sprawę, że wykorzystuję czyjeś materiały ale nie zarabiam na tym(nie uruchamiam reklam, nie mam partnera na YT) i nie czerpię z tego żadnych zysków

- jeżeli tak się stanie to kanał zostanie przeniesiony na jakiś mniej restrykcyjny serwis

- muzyka w filmie(która może się podobać lub nie) została dodana z dwóch powodów - w oryginalnej ścieżce nie było żadnego komentarza, raczej szum kibiców i kamery więc zero klimatu + ścieżki dźwiękowe są analizowane przez YT w wykrywaniu problemów z prawem autorskim

- highlightsy z następnych spotkań, głównie z Premier League będą oczywiście z klimatycznym angielskim komentarzem i w wysokiej jakości

Narazie to tyle. Więcej napiszę później bo nie jestem u siebie w domu. Mam nadzieję, że taka sprawa Wam przypadnie do gustu. Zapraszam do obserwowania i subskybcji kanału. ;)

#fabiantv #lukaszfabianski #premierleague #swansea #arsenal #pilkanozna
Vojak - Tak jak wcześniej już wspominałem i zapowiadałem - założyłem kanał na YouTube...
  • 9
  • Odpowiedz
@Vojak: A tylko ze Swansea będziesz wrzucał czy archiwalne też? Kiedyś zgrywałem sporo filmów z nieistniejącego już serwisu bramkipolakow.net

Z Fabianem ostały się dwa:
Hahazard - @Vojak: A tylko ze Swansea będziesz wrzucał czy archiwalne też? Kiedyś zgr...
  • Odpowiedz