Wpis z mikrobloga

Nadszedł już czas, bym i ja został bordo. Zostało 85 miejsc, więc prawdopodobnie jutro albo pojutrze mój nick zmieni kolor. Oczywiście będzie mi brakować pomarańczowego koloru, który miałem przez 7 miesięcy, ale trzeba się rozwijać, by nie stać w miejscu. Cytując World of Goo:

Nie da się już zatrzymać postępu.


Z tej okazji w ramach pożegnań z moim kolorem wstawiam drugi ending z Toradory zatytułowany "Orange", wspaniały kawałek, wpada w ucho i pociesza w trudnych chwilach.

#anime #muzykazanime #bordo #worldofgoo
j.....b - Nadszedł już czas, bym i ja został bordo. Zostało 85 miejsc, więc prawdopod...
  • 21
@zeligauskas: Też się nad tym zastanawiałem, ale to zawsze jest jakaś duma. Satysfakcja, że jednak coś w życiu osiągnąłeś, nawet jeśli to tytuł nałogowego nołlajfa. No i przez ostatnie dni i nocne zmiany przestałem być nołnejmem, obserwuje mnie już 11 osób i większość z nich to nie jest sub4sub. Spamowałem nocne, byłem kilka razy w gorących, więc jestem z siebie dumny.
@xelite: I tak te komentarze nie były aż tak bardzo plusowane, by wlecieć w gorące. To była fajna akcja społeczna. Tak samo jak ta akcja, w której sprawdzaliśmy zgodność MALów czy decydowaliśmy czy Kurisu jest lepsza niż Haruhi czy odwrotnie. Każdy zasługuje na trochę rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ranking liczony jest na podstawie całej aktywności użytkowników. Im większa aktywność tym wyżej użytkownik znajduje się w rankingu. Całość oblicza specjalny algorytm i na podstawie otrzymanego wyniku przypisywana jest Ci odpowiednia pozycja.


@Atraktor: @spatsi: @joookub: Jak cała aktywność, to pewnie mikro też się liczy.