Wpis z mikrobloga

c:\Users\Dawid\Desktop\Pracbaza\my-project>java -cp target\my-project-1.0-SNAPSHOT.jar com.spica.project.App

Exception in thread "main" java.lang.NoClassDefFoundError: org/apache/logging/log4j/LogManager

at com.spica.project.App.(App.java:7)

Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: org.apache.logging.log4j.LogManager

at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)

at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)

at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)

at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at sun.misc.Launcher$AppClassLoader.loadClass(Unknown Source)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)

... 1 more

Pytanie: why? czemu jak dodałem log4j do dependencies nie importuje go pięknie tak jak powinno i się #!$%@??

#programowanie #java #log4j
  • 23
  • Odpowiedz
@d__k: jakbym wiedział to bym nie śmieszkował tylko pomógł :< chociaż wygląda to na problem z classpath, internety tak mówią
  • Odpowiedz
jakbym wiedział to bym nie śmieszkował tylko pomógł


@Veuch: To po co się w ogóle wypowiadasz?

Kolejny przykład że nie ma sensu użerania się z gimbusami na wykopie, tylko trzeba walić od razu na stacka ;)


@sha4ky: Jak widać co chwila, to prawda...
  • Odpowiedz
@Veuch: Widziałeś żeby ktoś na stackoverflow wypisywał takie debilne teksty? Tam nawet w komentarzach raczej nikt nie wypisuje takich głupot zaśmiecających dyskusję, jak już

Już któryś raz to widzę i chyba przestanę w ogóle obserwować te tagi, bo to się staje nie do czytania.

Są tagi "heheszki" od takich rzeczy, a nie tematyczne. Jak już chcesz koniecznie "się pośmiać" to zasuń przynajmniej jakimś branżowym żartem. A nie głupawym tekstem zaśmiecającym wątek.
  • Odpowiedz
@Veuch: nie no classpath spoko ale właśnie mi chodziło o to ostatnie(chyba) rozwiązaanie jar with dependencies. nie chciało mi się wszystkiego na raz ani szukać gdzie te log4j leżą..
  • Odpowiedz