Wpis z mikrobloga

Dzwoniła Pani z UPC...

- Panie Bartłomieju! Mam do zaoferowania ble ble ble ble....

- Ciesze się, ale dziękuję, nie potrzebuję.

- Ależ Panie Bartłomieju! To możliwość oglądania filmów i seriali bez reklam, wszystko w HaDe! Intrygujące thrillery, kontrowersyjne dokumenty, no wszystko!

- Nie oglądam tv, dziękuję za propozycje!

- Ja widzę, że Pan nie jest do końca zdecydowany! To ja Panu obniżę ten pakiet z 70zł do 40! Zgodzi się Pan ze mną iż jest to nieeeesamowita oferta z mojej strony! Przecież ogląda Pan filmy!

- Oglądam. Jak sobie ściągnę z internetu! I też w HaDe!

- Oj Panie Bartłomieju, ale to nie to samo! Ja Panu skrócę czas umowy do 12 miesięcy! Przyzna mi Pan rację, że to super oferta?????????

- Superaśna... Proszę Pani.. Ja naprawdę nie potrz.....

- Oj, oj, Pan się cały czas waha, mam rację???? To może dla któregoś z domowników Pan weźmie ten okazyjny pakiet!

- Nikt u mnie w domu nie ogląda tv, wszyscy ściągamy seriale, filmy, gry, muzykę, a że mam u państwa także super mega szybki internet, to trwa to dosłownie chwileczkę! Także podziękuję Pani za...

- Może jednak Pana namówię, bo wie Pan...

- NIE! Dziękuję za wszystko, ale NIE!

Rozmowa trwała ponad 10 min ;(

#upc #telemarketing #zawracajodupe
  • 5
  • Odpowiedz
@bartol_wwa: Straszne to jest. I takie sztuczne podekscytowanie "AAAALEZ PROSZE PANI!!!", #!$%@? tak szczesliwi sa siedzac na sluchawce. zycie wygrali. Straszna praca, strasznie byc klientem takich ludzi i straszne jak to robia...
  • Odpowiedz