Wpis z mikrobloga

@anisek: Czyli Kha (nie mam pojęcia kto) nie znęca się na tobą na linii środkowej. Teemo równoważy Dianę, Sivir Dravena. Maokai gra jako pomoc. Nie potrafię w tą grę zagrać więcej niż jedną rundę dziennie #wtf .
@pandapl: w sensie, że KhaZix z założenia powinien pomagać mi, żebym nie zginął, ale się ani razu nie pojawił. Teemo jest bardzo słaby na dianę a był jako ostatni wybierany co znaczy o kompletnej nieumiejętności grania w tę grę. Sivir nie jest kontrą na Dravena, a maokai nie jest dobry jako support (nie pomaga w niczym tak naprawdę). Poza tym wybrali takie postacie, że tylko maokai był w stanie jakiekolwiek obrażenia
@anisek: Generalnie draven ma mistrzowskie early, mało co jest go w stanie pokonać. Nie wiem czy Sivir z tą swoją tarczą nie miała zamiaru tak go zniszczyć, wyłapywać jego q i boomerangować w nieskończoność, ale nie jestem pewien czy ten skill akurat się odbija od niej. Mao na supporcie chyba jako biednejsza wersja alistara.

Teemo na dianę to trochę bieda, rzeczywiście. A junglerzy... no na moim poziomie też nie ma specjalnie
@Kyuumeitai: Miałem dosyć ciężki orzech do zgryzienia bo grając Riven miałem przed sobą Pantheona - z jednej i drugiej strony stun, u mnie tarcza na jego włócznie ALE kha stwierdził, że fajnie będzie nafeedować go blue. Tak też zrobił - będąc w ich jungli "oddał" mu blue i reda. Pant z blue ogólnie na topie to ciężki temat - nie zmienia to faktu, że dopóki padła moja wieża(nie mając gangów) jego