Wpis z mikrobloga

@rzep: w sumie swietne rozwiazanie i tyle, sie zastanwiam, czemu po prostu nie moga dorzucic na stronie jakies jakosci sd w tym 480p-576p, przeciez to bedzie jadło tyle łącza co nic dal free ludzi
  • Odpowiedz
@Carlos_Irwin_Estevez: @worst: Możecie napisać coś więcej na ten temat? Kiedyś miałem premium ale obecnie nie oglądałem tylu filmów i nie wykupiłem. Zero maili, totalna pustka, jakby noobroom przepadło. Nie działa, przenieśli się czy jak ? Dajcie więcej szczegółów proszę.
  • Odpowiedz
Dear Noobroom User,


First and foremost -- please keep the contents of this email private. We are no longer interested in any form of publicity.

If you are receiving this email it means you are currently a Premium user or were so in the past. This is an invitation to Noobroom's new location.

Your existing account will already be accessible on our new URL. Only the users who receive this email will
  • Odpowiedz
musze przyznać, że z dupy ta sprawa, noobroom było dla mnie idealnym rozwiązaniem do oglądania filmów, szczerze mówiąc nie wiem czy istnieje coś gdzie również można oglądać filmy w wysokiej jakości dodatkowo mając możliwość uploadu napisów. ( chociaż w większości i tak oglądałem je w języku angielskim )
  • Odpowiedz