Wpis z mikrobloga

@Elephant-gtx500: są bardziej bezbronne i niewinne gadaj co chcesz zabijanie dzieci dla mnie jest większą zbrodnią, jest większym bestfialstwem(jak sie to slowo pisze ;__;) niż zabijanie osób, które zdążyły już coś w życiu zrobić, życie poznać..

Izraelczycy to mordercy, a Izrael to nowy Nazistan, to są potwory, ta zeszmacona #!$%@? Shimon Perez i Netanhaju powinni odpowiadać przed trybunałem w hadze i zostać powieszeni jak hitlerowcy ONI SIĘ NICZYM OD NICH NIE
@LordOfTheBananas: Nie no, pytam poważnie teraz. Czemu akurat pokazano tam twarze dzieci, a nie np. dzieci, mężczyzn i kobiet? Dzieci to temat który lepiej się sprzedaje... ale czemu? Być może dlatego, że mamy wrażenie, że to były dobre stworzenia, dzieci kojarzymy z niewinnością, więc od razu nasuwa się odpowiedz - te dzieci niczemu nie są winne... ale czy inni dorośli byli czemuś winni? Ciekawią mnie wasze spostrzeżenia może się rozpocznie jakaś
@AnnMari: Co jest napisane?

@LordOfTheBananas: Czyli wychodzi na to, że w trakcie wojny powinno się swoje dzieci wysyłać na bezpieczny ląd lub uciekać razem z nimi. Jeżeli ktoś wyznaje zasadę, że dzieci są niczemu winne i że rodzice za nie odpowiadają to jest hipokrytą, jeżeli uznaje kogoś za zdrajcę bo ucieka z kraju w czasie wojny.