Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski mam pytanie i #rozowepaski też. Jak wyglądają wasze związki? Czy po roku chodzenia chłopak mówi codziennie dziewczynie że ją kocha, wysyła codziennie SMSy randomowo w środku dnia i wieczorami? Jest zakochany po uszy i ciągle o tym mówi i czy w ogóle rzygają tęczą? Bo właśnie dostaje zarzuty, że jestem zimnym realistą, nie myślę o swojej dziewczynie, mówię że ją kocham i tęsknie w wymuszony sposób, że mam ton głosu jak by mi się nie chciało gadać, i się zastanawiam, czy ona mnie nie akceptuje, czy ja jestem zły i jej nie kocham.

Czy w realnym związku faktycznie jest tak, że związek i druga osoba jest najważniejszą rzeczą w życiu? szczególnie po ponad roku chodzenia.
  • 15
  • Odpowiedz
@Jendrzej: Każdy związek jest inny. Czasem rzeczywiście partnerzy nie widzą świata poza sobą, a czasem mają do siebie bardzo luźny stosunek. Najgorzej jest jak jedno ma tak, a drugie inaczej.
  • Odpowiedz
@KubKa: Jest poważny, długo jesteśmy razem

@alma_: usłyszałem że mam się zmienić, ale jakoś nie spotkałem nikogo kto nagle bysie zmienił. Chyba człowiek nie może się zmienić. tzn osobowości.
  • Odpowiedz
@Jendrzej: czyli ten sam typ, co moja koleżanka. Niestety, chyba trzeba się dostosować. Chociaż ja np. patrząc na nią, dziwię się jak jej chłop to wytrzymuje, ale chyba się przyzwyczaił.

Co do pytania: dzwonimy tylko jak musimy. Smsy są, ale losowo, jednego dnia mnóstwo, innego jak nie ma czasu to jeden albo wiadomość gdzieś zostawiona. Wspomniane zapewnienia spontanicznie.

Ile jesteście razem i ile macie lat?
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: około roku, o wiek lepiej nie pytać, stare konie jesteśmy.

Ogólnie nie żalę się, tylko wydaje mi się że ona trochę przesadza ale nie miałem punktu odniesienia. Może się mylę i faktycznie coś źle robię.
  • Odpowiedz
@negatywne_myslenie: na żywo pewnie ma, ale po kiego ma nawijać przez telefon. Nie rozumiem tego dzwonienia cochwilowego. Jeśli jednak dziewoja wymaga tego to trzeba się zastanowić i jeśli jest w stanie to spróbować dostosować, jeśli mu zależy. Ale z kolei ona też na jakiś kompromis powinna pójść.
  • Odpowiedz