Wpis z mikrobloga

No niestety.. sytuacja zmusza mnie do podjęcia radykalnych kroków. Mam dość samotności, a wierzę, że tutaj znajdę tą jedyną. Nietypowo, ale jeśli zadałaś sobie trud, żeby wejść w ten anons - to już coś! Teraz kilka słów konkretów. Jak w tytule - szukam wolnej, inteligentnej dziewczyny o poglądach konserwatywno-narodowych, która chce Polski biało-czerwonej, a nie tęczowej lub tylko czerwonej. Wychodzę z założenia, że mając uformowane poglądy i wierząc w autentyczne wartości łatwiej zbudować uczciwy związek - oparty na lojalności, szczerości i z czasem głębokim uczuciu. Zdaję sobie sprawę, że nie łatwo w środowisku narodowców o kobiety (faceci dominują zdecydowanie), ale byłem na Marszu Bohaterów Września '39 i kilka dziewcząt widziałem (może też byłaś i szukasz kogoś o podobnych poglądach?). Wiem, że to ogłoszenie jest bardzo, bardzo nietypowe jak na tutejsze standardy, ale każdy ma prawo szukać wedle takich kryteriów jakie uzna za stosowne. To nie prowokacja ani nic w tym stylu - jeśli przemawia to do Ciebie, pisz śmiało! Może razem zaśpiewamy "Raz sierpem, raz młotem w czerwoną...".

#szukamkobietyidealnej #anons
  • 11