Wpis z mikrobloga

JAK MNIE #!$%@?Ą TACY "KIEROWCY" KTÓRZY JADĄ MI NA ZDERZAKU. NIE PODOBA SIĘ, ŻE JADE 50 W ZABUDOWANYM TO WYPRZEDZAJ. ALE MAM NA TAKICH SPOSÓB. WIECIE JAKI?

JUŻ WAM PISZĘ : jak delikwent jest bardzo upierdliwy i siedzi mi na dupie dłuższy czas to załączam co parę sekund przeciwmgłowe tylne. On wtedy myśli, że hamuję i odjeżdza. Po paru razach trzyma się dalej albo wyprzedza, czasem w miejscach niedozwolonych i ja to wtedy rejestruje kamerką( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kierowcy #haxxxwdrodze
haxxx - JAK MNIE #!$%@?Ą TACY "KIEROWCY" KTÓRZY JADĄ MI NA ZDERZAKU. NIE PODOBA SIĘ, ...

źródło: comment_I6T3xxcd5PrdKxJ6YJTfrWD854eaaPLV.jpg

Pobierz
  • 8
@haxxx: A nie ma w Polsce mandatow za taka jazde?

Ja po prostu hamuje :) Mam poobijany samochod i w sumie nie zalezy mi, a gosc ktory nie zachowal odpowiedniej odleglosci jak wjedzie mi w tyl to jego wina. Mieszkam w miejscu gdzie jest bardzo duzo saren, wiec caly czas ktos hamuje na drodze.
@yakuz: partner teepee, załączają się z obu stron, ciężko odróżnić w pierwszej chwili, że to nie są światła stopu

@fuurikuuri: Pewnie są mandaty, ale rzadko policja łapie co powinna :)
@yakuz: hamować się trochę boję bo to jednak auto służbowe, a ono musi na siebie zarabiać więc udupienie go na stłuczkę jest trochę nieopłacalne :)
@cuntbrah: Tia, bo chce mi sie zapieprzac po terenie na ktorym co paredziesiat metrow widac stojace na poboczu sarny gotowe hopsnac Ci pod samochod...

Akurat tutaj chodzi o gosci ktorzy sadza ze jak praktycznie wjada Ci w dupe to bedzie szybciej...