Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki.

Chcę zmienić swojego starego poczciwego Samsunga Avilla na jakiś nowy. Na iPhone'a szkoda mi kasy, a Android ponoć muli, więc zdecydowałam się na Windows Phone'a (a konkretnie lumię - najlepiej czarną albo białą).

Na telefon chciałabym przeznaczyć 700 zł (telefon + obudowa + karta pamięci + nie wiem co :<).

Wiem tyle, że mam wybrać coś z drugiej generacji. #corobicmamniewiem

#pomocy #lumia #windowsphone #zakupy #bojowkawindowsphone #telefony #wp81 #smartfon #wp
  • 20
@zapalka: Może ustrzelić Lumię 920 (tylko pamiętaj, w żadnym wypadku nie bierz niczego z oznaczeniem x1x i x0x w modelu np. 610 lub 800, musi być dwójeczka lub trójeczka :)

Na czym Ci zależy? Aparat, dużo wbudowanej pamięci? Dobry wyświetlacz?
@zapalka: > zdecydowałam się na Windows Phone'a (a konkretnie lumię

hehehehehe

jak nie masz kasy na iphone to bierz androida, za darmo bym WP nie chciał

SGS3, albo z mniej znanych jakiś myphone, gigabyte
@kaskaderMike: To wiem, bo tamte są stare. :) Nie wiem. Żeby dobra była. :D

@Maxxtom: A warto? Bo ja miałam tablet z aero i myślałam, żeby mieć właśnie 630 z dualsimem i wtedy mieć też aero. Pakiety odpadają, bo szkoda mi pieniędzy. :P
@frikuu: Ja chcę, żeby długo trzymała bateria, a telefon latem noszę w kieszeni w spodenkach. Duży chyba odpada. Nie wiem. Ale chcę nowy! :D

@ungaged: Ale tam coś trzeba co chwilę robić, a ja nie umiem. Ja tylko będę z niego dzwonić i może będę słuchać muzykę z telefonu. :)
@zapalka: według mnie warto, za tą cene nie kupisz nic nowego z wp z lepszymi parametrami, do tego lumia 630 to nowy telefon od razu z najnowszym systemem i ma jakieś tam bajery nie dostępne dla starych telefonów np

Miracast poprzez WiFi (w WP8.1 dostępne przez kabel micro-USB) – możliwość wyświetlania zawartości ekranu na urządzeniach takich jak TV i PC za pomocą połączenia bezprzewodowego (tylko Lumie 1520, 930/Icon i 630/635)
@zapalka: Jeśli nie przeszkadza Ci brak przycisku aparatu, lampy błyskowej to mozesz brać. Aparat jest niezły, płynność mimo 512 ramu świetna, a bateria potrafi utrzymać ponad 4 dni, jak człowiek używa głównie do dzwonienia, smsów i trochę muzyki/sieci.
@zapalka: Ewentualnie wykup sobie ofertę w Pleju 4w1. Oferta na kartę, płacisz 21 złotych miesięcznie w czym są: nielimitowane smsy do wszystkich, nielimitowane rozmowy do Play, 1GB internetu i połączenia do innych sieci za 9 groszy.