Wpis z mikrobloga

#podrozujzwykopem #wakacje #epickawyprawazycia #pytanie

Hej Mirki,

razem z @cumana wyjeżdżamy w środę na epicką wyprawę rowerową życia (w skrócie EWRŻ). Nasza trasa będzie wiodła przez Ołomuniec - Wiedeń - Linz - Stasburg - przełęcz Hochtor (Alpy) - Villach - Triest - Jeziorka Plitwickie - Budapeszt. Ogólnie 2154 km. Wyruszamy w środę rano z Kielc. Pierwszy nocleg wypada nam w Kozichgłowach (woj. śląskie). Czy może ktoś z Was mieszka tam i udostępnił nam miejsce na rozbicie namiotu oraz prysznic?

W każdym razem trzymajcie za nas kciuki!
  • 8
@Mhrok: bicykle.

@Pantograf: i tak się będziemy rozbijać gdziekolwiek, ale tam gdzie się da chcielibyśmy sobie znaleźć ten prysznic/nocleg znaleźć wcześniej ;)

@opinel: tak, już sobie za pośrednictwem tego kombinujemy nocleg w Wiedniu.
@cumana: No dobra, zorientowałem się po nazwie. Liczę na jakieś dokładniejsze informacje, typ, marka, wyposażenie, zdjęcia. Czym wieziecie bagaż? Sakwy? Przyczepa? Sakwy z przodu, z tyłu?
@Mhrok: jeden rower ( @trofimiec_pospolity ) to Kross Level A2, osprzęt Alivio, zdjęcie, z przodu Suntour XCR. Ja jadę na kilkuletniej Meridzie TFS, zamieniłem RST Gilę na sztywny stalowszczak (~2kg oszczędności), do tego cały napęd wymieniałem (Deore). Bagażniki zwykłe, sakwy tylne mamy pożyczone od znajomych - nie potrafię zdiagnozować jakiej firmy, ale zajebiście pojemne, takie po bokach i jeszcze komorka od góry. Do tego na przód, na kierownicę pójdą śpiwory, ja