Wpis z mikrobloga

Upały takie, że mój stary złom robi za czajnik i patelnię w jednym - utrzymuje w stałej ciepłej temperaturze wszystko co koło niego postawię.

Ale rysunki się same nie zrobią, więc między pracą a innymi ważnymi sprawami rysuję namiętnie...

Szkic dwóch losowych, wyrwanych z kontekstu stron - bo mam taką wadę, że jak zaczynam jakiś projekt, nie mogę się już doczekać środka, więc jak tylko mi coś wpada do głowy, szybciutko rysuję szkice stron i chowam w teczce :) To tutaj to trochę więcej niż storyboard (bo normalnie to ograniczam się do storyboardu), lecz jeszcze nie tuszowana strona. Zazwyczaj robię takiej "jakości" szkice, jeśli potrzebuję ćwiczeń.

i zrobiłam swój tag, bo najpewniej będę się co jakiś czas czymś chwaliła.

#rysujzwykopem #rysunek #papierkiszkicownik
d.....a - Upały takie, że mój stary złom robi za czajnik i patelnię w jednym - utrzym...

źródło: comment_LruxGNyS29tbc4Flc6qISiaVAKoW1oqZ.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@doria: podoba mi się :D Kiedyś byłem wielkim fanem komiksów i zawsze miałem pomysły na ich tworzenie. Niestety, nigdy nie miałem talentu do rysowania, a jedynie dobrze pisałem :/
  • Odpowiedz
@Dariel: a to ja zapodam płaskimi powiedzeniami, których nauczyłam się po drodze: talent to wymówka i jest nieprawdą - prawdą jest ciężka, żmudna i regularna praca. Ale żeby coś osiągnąć, musisz być nakierunkowany na tą jedną drogę (u mnie z tym jest różnie, jak widać:P)

Dalej: nie każdy pisarz jest scenarzystą komiksowym - właściwie większość nie jest. Trzeba znać język komiksu, by z opowieści zrobić scenariusz. Niestety ja połowę życia
  • Odpowiedz
@doria: uwierz mi, nie potrafię rysować :) Za to pisać chyba tak, skoro ludziom podobają się moje opowiadania :) No i zawsze marzyłem by tworzyć komiksy. Znacznie ciężej przychodzi mi opisywanie przyrody niż samej fabuły i akcji :)
  • Odpowiedz