Wpis z mikrobloga

Zachęcony dobrymi opiniami o meteo.pl na wykopie postanowiłem od kilku dni śledzić tam pogodę.

Krótko mówiąc: o dupe rozbić. Równie dobrze mogę spojżeć za okno i sobie gdybać.

Deszcz, który jest niemal poza skalą (zarówno max jak i średni) "za 2 godziny" w ogóle nie występuje (oczywiście po upływie tego czasu na stronie ani śladu po tej prognozie).

Inna typowa sytuacja, deszcz "na zero" (zarówno max jak i średni) i nagle za godzinę ulewa, która trwa wiele godzin. Oczywiście w momencie, gdy zaczęło padać sprawdziłem na meteo i deszcz nagle się pojawił.

A najmocniej kisne, jak ma niby padać max godzinę, a przez cały dzień słupek deszczu porusza się razem z wskaźnikiem aktualnej godziny :D

Dzisiaj to już w ogóle przegięcie. w ciągu 6 godzin na zmianę ze 3 razy miała być mega ulewa za godzinę albo nawet teraz, na przemian z totalną suszą.

oczywiście cały ten wpis dotyczy prognoz na 2-3 godziny w przód, nawet mi się nie marzy, żeby miało się coś sprawdzić na drugi dzień

#meteopl #meteo #pogoda
  • 3
@pneumokok: To czemu te prognozy nie dodadzą jakiegoś wielkiego czarnego pola pt. "uwaga konwekcja" oznaczającego "gówno przewidzimy", tylko wyświetlają jakieś totalne bzdety jako prognozę