Wpis z mikrobloga

mirki, potrzebuje nowej myszki. Moja mx510 po 8 latach zaczyna zdychać. Co polecacie obecnie? do 100zl moze z lekkim hakiem znajde cos konkretnego? Podkladki uzywam szmacianej QcK. Sensitivity 4 ale nie wiem jakie ma to teraz przelozenie na inne myszki, gdzie mozna dpi zmieniac itp. ;/

#csgo #cokupic #kiciochpyta #myszki
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Destu: o dzieki za link. Gram na niskiej czulosci, nie mam pojecia jakie ma przelozenie liczba dpi na to i jak jest u mnie to ustawione (pewnie w ogole nie ma mozliwosci zmiany -mx510)
  • Odpowiedz
@sqim: sam gram na 600dpi oraz czułości w grze zdaje się 1.76. Czasem trzeba się nieźle namachać ręką, ale taki już urok CSa, no i mam do tego QcK Large. A kiedy czytam, jak ludzie piszą, że grają na 3000dpi i mają w grze czułość 4 czy tam 5 to wcale się nie dziwię, że większość mikrów siedzi w srebrze :)
  • Odpowiedz
@ssjfrytek: prawy przycisk myszy dziala raz na 100kliknieć ;)

@Destu: z tego linku co wyslales zastanawiam sie nad logitech g400. Z wygladu identyczna jak moja, a ze jestem z niej zadowolony i juz przez tyle lat sie przyzwyczailem, to pewnie na nia padnie
  • Odpowiedz
@sqim: spróbuj rozkręcić i przeczyścić microswitch WD-40. Ja tak ostatnio odratowałem mojego Razera DA, bo szwankował LPM i klik w scrollu. Teraz śmiga jak nowa :)
  • Odpowiedz
@Mazuro26: A jednak się pomyliłem. Zobaczyłem na ustawienia z przed paru dni. Teraz mam tylko 3600 sensa. Dalej już nie schodzę, bo wtedy nie potrafię się szybko obracać.
  • Odpowiedz