Wpis z mikrobloga

UWAGA! #rozdajo

Zgodnie z obietnicą w poprzednim wpisie zaczynamy konkurs!

Dziś mamy do rozdania najnowsze albumy #tiesto i #deadmau5 !

Rozlosujemy je wśród mirków, którzy do piątku (11.07.2014) do północy zaplusują ten wpis, oraz napiszą w komentarzu, którą z płyt chcą dostać. Losowanie odbędzie się w najbliższym dniu roboczym tj. w poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#muzyka #edm #pop #electro #dance #house #progressivehouse #konkurs
djpromotion - UWAGA! #rozdajo 



Zgodnie z obietnicą w poprzednim wpisie zaczynamy k...

źródło: comment_EqUffZwnzUSZwX7eUUuVr8QHPj8RbBI9.jpg

Pobierz
  • 232
  • Odpowiedz
@polejpolej: A tego się spodziewałeś ?



Do płyt dorzucimy oczywiście jakieś smycze i w miarę możliwości naklejki (chociaż nie jestem pewien, czy już nam się nie skończyły, a jeszcze nie ma
  • Odpowiedz
@djpromotion: Nie uwierzycie co się wczoraj #!$%@?ło. Poszedłem koło 23 do sklepu monopolowego dokupić sobie browarów bo po czteropaku naszła mnie chęć na więcej, a tak się składa, że mieszkam w centrum i do tego sklepu idzie się przez dosyć dynamiczną okolicę gdzie w weekendy imprezują śmieszki.

Wracam z kolejnym czteropakiem do domu a tu nagle jakiś lekko #!$%@? mati do mnie podbija czy nie mam ognia. Akurat miałem więc mu dałem i jakoś się wywiązała rozmowa, bo ja miałem na sobie akurat koszulkę Deadmau5, którą wygrałem w jakimś konkursie w internecie a on zaczął gadać, że Deadmau5 najlebrzy itd., i wyszło na to, że on tu na ławce pije ze znajomymi i mogę z nimi się napić jeśli mam taką chęć i wolę. Myślę - #!$%@?, nie mam nic lepszego do roboty to mogę spróbować wyjść trochę do ludzi więc podeszliśmy do tej jego ekipy, która składała się z jakichś 10 osób, panien i typów.

Jak się zaraz okazało większość z nich to byli tegoroczni matu­rzyści (ja 22 lvl), którzy mają teraz długie wakacje i tak sobie często piją. Jako, że piłem już piąte piwo to przybyło mi trochę kurażu i w miarę normalnie mi szły rozmowy z ludźmi i było całkiem sympatycznie. No a zupełnie sympatycznie to się zrobiło jak podeszła do mnie podpita loszka 8/10, która wcześniej gadała z boku z jakimiś koleżankami, i też zagaduje, że hehe Martwamy5z najlebrza, i znowu od słowa do słowa z tego wynikła regularna konwersacja. Ona mówi, że też właśnie maturę zdała i idzie na studia i co ja studiuję. To mówię zgodnie z prawdą, że anglistykę a ona, że OOOOOO bo ona też właśnie będzie na anglistykę zdawała i żebym jej opowiedział jak tam jest itp. No to opowiadam, jakie przedmioty trudne, jakie łatwe, jak wygląda to słynne hehe życie studenckie xD i muszę przyznać, że się trochę kreaowałem na mocnego dynamiczniaka i prominenta wśród braci studenckiej
  • Odpowiedz
@Wickerie: Usiedliśmy w salonie, przyniosła kieliszki i włączyła telewizję, wypiliśmy po lufie i ona nagle znowu się do mnie przytula tylko oczywiście bardziej niż jak szliśmy po ulicy, bo położyła głowę na moim ramieniu. Mnie wtedy na chwilę alkohol trochę puścił i spiąłem się strasznie a ona w dodatku twarz powoli okręca coraz bardziej w kierunku mojej i mi kładzie rękę na udo. Przez chwilę dopadła mnie stuleja mentalna i chciałem jak ten spierdon pójść do kibla i stamtąd #!$%@?ć przez okno xD ale w końcu pomyślałem, że jak tak daleko już dzisiaj zaszedłem to niech się #!$%@? dzieje wola boża, nigdzie się nie ruszam i zobaczymy co się stanie, najwyżej się na nią zrzygam ze stresu i wtedy ucieknę jak będzie w szoku. No stało się zaraz to co stać się musiało czyli ona podnosi usta do moich i jest to słynne ruc­hanie w sensie lizanie, muszę dodać, że po raz pierwszy w życiu, i nagle zdenerwowanie mnie zupełnie odpuściło i też ją obejmuję i zaczynamy się całować jeszcze bardziej, gorąco się #!$%@? robi. Ona mnie głaszcze po udzie i jak się domyślam nieprzypadkowo ręką już zjeżdża na kutacza a ja się w tym momencie orientuję, że kościej jak sam #!$%@?, bo wcześniej byłem tak zajęty tym lizaniem, że nie ogarnąłem xD

No to ja ją #!$%@? chaps za cyca przez bluzkę (duże miała te cycki, ja #!$%@?ę) a ona bierze moją rękę i wsadza pod tą bluzkę, tak na gołe ciało. To ja już poszedłem na całość i wpycham łapę pod stanik i #!$%@? ZŁAPAŁEM ZA GOŁĄ PIERŚ ŻEŃSKA JA #!$%@?Ę MYŚLAŁEM, ŻE TO SIĘ NIE STANIE NIGDY i masuję. Ta mi już rozpina rozporek i bramy niebios się przede mną rozstępują a tu nagle przed domem trzasnęła brama czy furtka. Loszka się zerwała, podbiega do okna i mówi, że boże jej ojciec wrócił miało go do niedzieli nie być, że jak mnie tu zobaczy z wódką to nas oboje #!$%@? i żebym łapał flaszkę i się chował. Wepchnęła mnie do jakiegoś do jakiegoś #!$%@? schowka na odkurzacz i siedzę tam po ciemku obsrany jak nigdy nasł#!$%@?ąc co się dzieje. Słychać, że ojciec wchodzi do domu i

Ty ni-nie
  • Odpowiedz
@djpromotion: Tiesto

Jeśli wypadnie na mnie, to chciałbym, żeby dostała tę płytę osoba, która po mnie napisze komentarz dotyczący tej płyty.

(to może być pierwszy raz, kiedy coś wygram z losowanie)

Pozdrawiam
  • Odpowiedz