Wpis z mikrobloga

Witaj!

Zostałeś przyjęty na listę rezerwową kandydatów z preferencji numer:1 na Wydział Informatyki i Zarządzania, kierunek: Informatyka, studia: Stacjonarne (dzienne) Studia I-go stopnia inżynierskie, miejscowość: Wrocław

#pwr
  • 23
  • Odpowiedz
@Adrian77: Gratulujemy, zostałeś zakwalifikowany na studia z preferencji numer:1 na Wydział Podstawowych Problemów Techniki, kierunek: Informatyka, studia: Stacjonarne (dzienne) Studia I-go stopnia inżynierskie, miejscowość: Wrocław
  • Odpowiedz
@2f1i: Może w którejś rekrutacji się dostanę na WiZ :) Czekam jeszcze na maila z WEKA. Tam powinienem się od razu dostać. Przynajmniej tak sądzę. Tylko nie miałem go ustawionego jako główny.
  • Odpowiedz
@Adrian77: Zostałeś przyjęty na listę rezerwową kandydatów z preferencji numer:1 na Wydział Elektroniki, kierunek: Informatyka, studia: Stacjonarne (dzienne) Studia I-go stopnia inżynierskie, miejscowość: Wrocław

Nie wierzę. Nawet tutaj na liście rezerwowej? Progi podnieśli względem zeszłego roku, czy co?
  • Odpowiedz
ja zrobiłęm 3 zgłoszenia, 1( wydział mechaniczny, AiR, mechatronika i MiBM) przyszło mi takie cos

Witaj!

Zostałeś przyjęty na listę rezerwową kandydatów z preferencji numer:1 na Wydział Mechaniczny, kierunek: Automatyka i Robotyka, studia: Stacjonarne (dzienne) Studia I-go stopnia inżynierskie, miejscowość: Wrocław

2
  • Odpowiedz
Nie tylko ty jesteś na rezerwowej, miałem 215pkt i też jestem na rezerwowej, na W4 i W11. Także trzeba trzymać kciuki, że się uda w 2 rekrutacji. Na WiZ praktycznie bez szans z taką liczbą punktów.
  • Odpowiedz