Wpis z mikrobloga

#20minutzcsgo

Ćwiczyłem lecz nie mam wyników gdyż trening przerwało połączenie z skype. Dziś nie mam ochoty na więcej.

W każdym razie. Polecam poeksperymentować z ustawieniami:

- Amount - moim zdaniem lepiej więcej powtórzeń niż 2 razy po 1000. Pamiętaj, że podczas meczu nie musisz ciągle napieprzać headszoty, co najwyżej 5 razy lub 9 jak chcesz swój własny team rozwalić. Dlatego wydaje mi się, że optymalną ilością jest 50.

- Delay - proponuje ustawić parę razy na 0. Na rozgrzewkę wydaje mi się idealne. Zdarzają się akcje, że wychodzisz na plecy 5 przeciwnikom. Grzechem w takiej sytuacji nie byłoby zabić chociaż 3.

- Tar.Type - Static - tym jeszcze się nie bawiłem. Jedynie, dlatego że uważam swoje umiejętności nie wystarczające. Jednak gdy już przy testowych podejściach będziesz dochodził do 90% trafności na szybkich ustawieniach warto to sprawdzić.

- Static.Tar duration - Jak dla mnie 50 to idealna wartość, która daje mi wyzwanie. Myszką podczas meczu trzeba szybko operować, dlatego też ustawienie krótkiego czasu wymusza na nas przyzwyczajenie się do szybkiego oraz pewnego poruszania się myszką.

- Broń - czym byś nie pestkował i tak wyjdzie na to samo. Byle by broń nadążała z rozrzutem.

Mam nadzieje, że trochę otworzyłem Wam oczy na trening.

Moje testowe wyniki ciągle są powyżej 50% celności przy ustawieniach:

- Amount: 50

- Delay: 0,25

- Tar.Type - Static

- Static.Tar duration: 0,50

- Broń : AK-47

Jednak ciągle nie czuje pewnie ani myszki w ręce, ani myszki na podkładce. Mam nadzieje, że podczas normalnych meczy uda mi się lepiej przyzwyczaić do mojego zestawu.
  • Odpowiedz