Wpis z mikrobloga

hehe tak se przeglądam foteczki na computerze mym, i patrzę czo tu ( ͡° ͜ʖ ͡°),

rok temu z matką mą na Rysy wszedłem, po drodze Krakowie przesiadaliśmy się w jakiegoś busa, siedziałem więc z mamełe elegancko w poczekalni, a tu oczom mym się ukazały dwie postacie polskiej sceny youtubowej! Wtedy jeszcze mało kto ich znał, ale jako prawdziwy przykład aspołecznej istoty rozpracowałem dokładnie ich twarze. Swoją drogą wiedziałem, że Ravgor jest wysoki, ale on musi mieć coś pod 2 metry, bo ja mam 181 i czuję karła przy nim XD

BEZ 15 FOTEK Z KRZYWĄ MORDĄ OBYĆ SIĘ NIE MOGŁO

#ravgor #wapniak #pokazmorde #nonamezone #wakacyjnaprzygoda
drain_pipes - hehe tak se przeglądam foteczki na computerze mym, i patrzę czo tu ( ͡°...

źródło: comment_nFoLe2nnrNlWcfyxkKCJdA6mulB9KqTH.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Przewrocilem_Tuska: nieee, ale bardzo pozytywne chłopaki :D byli jeszcze z kumplem, który własnie zrobił to zdjęcie. pogadadliśmy różne tematy, wszamaliśmy po cebulce, wiadomo

@blutusz zapomnialem o tym, że tu poważni ludzie, no nikim specjalnym nie są, ale niektórzy kojarzą pewnie
  • Odpowiedz
@drain_pipes: współczuję ludziom, którzy z jakiegoś powodu (nieznajomość angielskiego?) kiszą się na polskim jutubie. Ja nie kojarzę nikogo oprócz #!$%@?ów i polimatów, którzy na wykopie są czasem.
  • Odpowiedz