Wpis z mikrobloga

@Artistide: Pewnie WiFi od sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak bardziej na serio - jeśli szafka jest z aluminium i zasłania router, to może osłabiać sygnał. Albo promieniuje uranem.

A tak całkiem na serio - sprawdź, czy inne urządzenia też doświadczają spadków prędkości w tych okolicach. Nie wierzę, żebyś miał aluminiowo-uranową szafkę!
@Artistide: Dobra. Weź laptoka. Ustal mniej więcej miejsce gdzie masz w nim kartę WiFi (chyba że masz na USB). Mniej więcej w tym samym miejscu gdzie jest karta od WiFi, połóż smartfona, podłącz się do sieci, sprawdź wynik prędkości na choćby speedtest.net. Potem wyjmij zza szafki smartfona i sprawdź ponownie. Wyniki zanotuj, i dostarcz do ekspertów wykopu.

PS: Jeśli nie wiesz jak się zabrać za poszukiwanie karty, wyślij mi model i
@Artistide: O, nie wiedziałem. Pokombinuję żeby odblokować.

A co do szalejących kart graficznych, takie moje #truestory - mam kartę TP Linka. No i ostatnio jak była podłączona, to zaczęły wywalać BSODy z błędami od plików sterowników. Reinstalacja sterowników, downgrade, instalacja sterowników do chipsetu, instalacja sterowników do innej karty na tym samym chipsecie. Nic. Reinstalacja systemu. Dalej to samo. Na innych kompach też. Podejmuje decyzję, że w wolnym czasie poszukam i zamówię