Wpis z mikrobloga

Czekam sobie na wizytę u lekarza i typ w poczekali pali e-papierosa. Sam palę ale w przychodni lekarskiej to już przegięcie. Zwróciłem kolesiowi uwagę i otrzymałem odpowiedź- #!$%@? cie jak z tąd wyjdziemy. Typ jest 3 razy większy. W sumie to tak chciałem sie pożegnać jakby co. Wiecie, miło było i w ogóle. #dowidzenia #niewiemjaktotagowac
  • 96
  • Odpowiedz
@Wywolwerowany_Rewolwer: zawsze możesz #!$%@?ć z całej petary przez drzwi, zanim ogarnie to już będziesz miał sporą przewagę :> oczywiscie jesli umiesz jako tako biegac.

ewentualnie: nie możesz zadzwonić po jakiegoś większego znajomego by przybył z odsieczą?
  • Odpowiedz
  • 191
@japer:

@fasfsrheeahgdfhds2:

@nt22:

@FilozofujacaCalka:

@worldmaster:

@jesse__pinkman:

@worldmaster:

@NieUsune:

@Infrass:

@robekk1978:

@Tleilaxianin: Ha. Udało się. Jakiś starszy typ podjechał pod same drzwi taxi. Wyczekałem moment i sprintem do taxi. Typ zanim się zorientował o co chodzi to byłem daleko. Szkoda, że nie zdążyłem jego miny zobazdyć, pewnie bezcenna. Swoją drogą co za pato w tej Łodzi mieszka to ja nawet nie.
  • Odpowiedz
@Wywolwerowany_Rewolwer: i ludzie się dziwią "czemu nie reagujesz" - #!$%@? jak obecnie nawet normalne zwrócenie uwagi powoduje mega agresję przećpanych kafarów, to weź się wychyl... kiedyś typowi co odfoliował fajki i jebnął na ziemie, a stał niemal przy koszu powiedziałem że "zwiało folijkę" to #!$%@? tak sie spojrzał, że gdyby nie ludzie pewnie by kosą pod żebro poczęstował. (dobrze że nie w swoim mieście byłem bo pewnie przy kolejnej okazji bym
  • Odpowiedz
@robekk1978: @insejn: @Wywolwerowany_Rewolwer

Moje #coolstory z #lublin:

Ostatnio była akcja w Lidlu. Gość próbował skroić Jacka Danielsa, ochroniarz przylurkował i go zatrzymuje. Łysy łeb, kompletnie nieprzejęty, przystawia się do Pana w mundurze mniejszego o głowę i 25kg (tak jak to zwykle bywa, skacze niczym garbata kukiełka) , że jak mu nie pasuje to niech zacznie. Trochę tak poflirtowali i łysy wystartował z bochnami (ochroniarz zgodnie z prawem to chyba
  • Odpowiedz
@robekk1978: Do mnie ksiądz proboszcz (i to nie byle jaki tylko parafii katedralnej w Zamościu) z wiatrówki strzelał, bo poszedłem sobie na jego plantację popaść się orzechami laskowymi :D
  • Odpowiedz