Wpis z mikrobloga

@RayRayRay: AC: Black Flag to najmilej przeze mnie wspominany tytuł. Gra na bardzo długie godziny jak lubisz wszystko zobaczyć. BF4 to wiadomo taki must have. Możesz spróbować jeszcze InFamous jeżeli lubisz gry z samym SinglePlayer oraz Wolfenstein.
  • Odpowiedz
@RayRayRay: Generalnie ja żadnych problemów nie zauważyłem. Jedyne co to BF4 to maszynka do zarabiania kasy w EA i większość serwerów w tej chwili wymaga konta premium...podstawowe mapy i tryby gry to zwykła gra...ale jak chcesz coś więcej to musisz wydać kasę jeszcze dodatkowo na konto premium.
  • Odpowiedz
@RayRayRay: Zależy na jak długo dwa tytuły, bo jak na długi okres to lepiej się wstrzymać i poczekać. Sam czekam na The Last of Us, GTA V i FIFA 15.

Mam AC i polecam, gdyby nie multi to miałbym platynę, dłuuugo grałem z zajawą, BF4 - pograłem kilka tygodni i już nie wracam, bo jednak monotonia jak nie masz premium, NFS Rivals też dobre na kilka tygodni gry, a FIFA14 nie
  • Odpowiedz
@cadwell: Nie na długo. Chcę kupić, przejść (ew. wbić platynę), sprzedać i kupić coś następnego (injustice? infamous?)

Gry sportowe mnie nie interesują, GTA V i TLoU na pewno kupię kiedyś, bo też mam je na liście do zagrania (co prawda w GTA już grałem, ale chętnie to zrobie jeszcze raz).
  • Odpowiedz
@RayRayRay: To AC:BF koniecznie, inFamous też fajny, ale nie zajarałem się na dłuższą metę - robienie ciągle tego samego właściwie, krótka fabuła i mmorpgowy styl questów pobocznych. Ew. poczekaj na AC:Unity bo ja czekam z #!$%@? w ręku na klimaty rewolucji francuskiej.

Injustice to bijatyka i do tego remake Mortal Kombat, to już lepiej wsiąść na nowe UFC
  • Odpowiedz