Wpis z mikrobloga

Będzie krótko i zwięźle. Od razu ostrzegam, że to w pełni subiektywna, chamska i niekonstruktywna opinia. Żadna recenzja czy coś.

Shaft #!$%@?ł z Mekakucity Actors taką manianę, że głowa mała. Najpierw to tępe CGI w którymśtam odcinku, teraz tła z Painta. Historia to jakieś pozlepiane strzępki, które z trudem połatali w jedną całość.


Nie ukrywam, że CAŁKOWICIE nie ogarniam zakończenia. Być może jestem tępą dzidą, być może - ale jestem pewny, że to nie przez zbyt szybką akcję. Tam po prostu jest bezsensowna sieczka. Rozgrzebali pięćdylion wątków i wszystko zalali betonem, żeby się nie rozpadło. Ktoś myślał, że Black Bullet to najgorsza seria tego sezonu? To się mylił, Mekakucity Actors bije to wszystko na łeb. Beznadziejna kreska (Shaft, quo vadis?), CGI; prawie dobra historia, ale opowiedziana tak, że się pociąć idzie.

Generalnie to ostatnie odcinki wyglądają na dopisywane (!) i dorysowywane na szybkiego, jakby zabrakło im na to czasu. Do mniej-więcej połowy wszystko miało jakiś sens, potem zaczęło się robić pod górę, a na sam koniec wjechali buldożerem i wszystko zawalili. #!$%@?, dupa i kamieni kupa._ Recenzji z tego nie napiszę, bo nie jestem w stanie nawet sensownie streścić fabuły i o niej coś konstruktywnie napisać: po prostu ją w pewnym momencie przekombinowali. Chyba.

Pic related.

[ #anime #mekakucityactors #gorzkiezale ]
W.....1 - Będzie krótko i zwięźle. Od razu ostrzegam, że to w pełni subiektywna, cham...

źródło: comment_sxiVKALCErbLEFuoSfTWExRaMOBZTJfX.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Woozie321: Ja zostawiam bez komentarza, bo trudno mi to anime jednoznacznie ocenić, a w paru miejscach bawiłem się na serio prawilnie - i te rzuty kamery, i te efekty dźwiękowe, jednak masz duuużo racji i aż żal wystawiać jakąkolwiek ocenę :C
  • Odpowiedz
@Woozie321: #niepopularnaopinia

A mi si podobało bardziej niż większość tych badziewnych serii z tego sezonu gdzie po 2 odcinku już wiesz praktycznie wszystko o serii i nie masz po co tego badziewia oglądać dalej. Fabuła chociaż ma kilka dziur da się ogarnąć. Styl Shaftu jednym się podoba innym nie, jednak poza tym nieszczęsnym CGI, nie zauważyłem żadnych rażących błędów. Jak dla mnie 7,5/10 ()
PanPieprzy - @Woozie321: #niepopularnaopinia

A mi si podobało bardziej niż większość...

źródło: comment_43gzUKqFXWgqiFAwvopU5fTQGo9zrx0Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanPieprzy: Styl Shaftu jest świetny, ale w Monogatari czy w ef. Nie tutaj. Przedobrzyli z prostotą kreski, te kilka dziur fabuły zieje aż bezsensem, a nieliniowa opowieść się posypała i z zalety przerodziła się w największą wadę serii. Zresztą - przyjrzałeś się screencapowi? Naprawdę zrzucisz to na karb stylu Shaftu? Przecież to badziew.

jednak poza tym nieszczęsnym CGI


To nieszczęsne CGI nie powinno się zdarzyć i dla mnie jest dowodem na to, że Shaft pilnie potrzebuje hajsu na dalsze produkcje lub na dokończenie Hanamonogatari, jeżeli to im się jeszcze nie
  • Odpowiedz
przyjrzałeś się screencapowi?


@Woozie321: Nie zamierzam tutaj bronić shaftu i zapewne masz rację, jednak ja naoglądałem się już chyba zbyt dużo hipsterskiego shitu bo nie robi to na mnie wrażenia. Co do CGI to właśnie przez braki budżetowe shaft stworzył swoje perełki, takie jak SZS a to, że tym razem strzelili sobie w stopę, no cóż miejmy nadzieję, że to się więcej nie powtórzy. Jestem również ciekawy jak to będzie
  • Odpowiedz