Wpis z mikrobloga

#film #kino #ogladajzwykopem #filmbybiuna #maratonfilmowy

40 573 - 3 = 40 570

Tom

Dostałam dokładnie tego czego się spodziewałam. Lubię filmy, które skłaniają do myślenia. Ale nie lubię filmów tego typu. Z jednej strony historia wciąga, ale z drugiej.. nudziłam się. Miało być bardzo psychologicznie no i było, ale jak dla mnie to wszystko było płytkie. Oczywiście można dorobić do tego głębsze teorie, ale wg mnie nie ma do czego. Miało trzymać w napięciu, bo mocno stylizowane na thriller, ale nie trzymało.

6/10

Transformers 4

Pięknie wizualnie, piękne! Z okazji astygmatyzmu bardzo rzadko widzę 3D w kinie, a tym razem parę razy widziałam.;)

A sama historia.. Początek fajnie się kleił, dawał radę. Potem.. Gdzie tu sens, gdzie tu logika?! No i jeszcze ci główni bohaterowie... Tak bardzo jednowymiarowi, nie żebym po takim filmie oczekiwała tak jak wyżej psychologicznej rozkminy, ale mogło być lepiej.

4/10

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

No i to mi się podobało. Powoli, zgodnie z wiekiem tytułowego bohatera. Z humorem. Absurdalne do bólu. No i sporo zabawnych, karykaturalnych odwołań do historii XX wieku. Aż bardzo chętnie przeczytam za czas jakiś książkę. :)

7/10
biuna - #film #kino #ogladajzwykopem #filmbybiuna #maratonfilmowy



40 573 - 3 = 40 ...

źródło: comment_NDu1xNqU7P38IB7ngIqWyYfK91CGWGvq.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz