Wpis z mikrobloga

@kozio23: Wydruk to nie problem - do znajomego podrzucę który ma automatyczną gilotynę.

Właśnie z uwagi na wizytownik się zastanawiam ... ale zmniejszenie wysokości bez zwiększania długości nie powinno być problemem.

Wizytówka z kategorii medycyna wyglądająca jak taki plaster: http://us.123rf.com/400wm/400/400/claudiodivizia/claudiodivizia1109/claudiodivizia110900001/10455951-band-aid-isolated-over-a-white-background.jpg (nie mam teraz pod ręką swojego
  • Odpowiedz
@kiler129: No to faktycznie powinna być niższa, a powiem ci, że swego czasu, kiedy jeszcze zajmowałem się drukiem zaokrąglałem rogi jakimś ustrojstwem, tylko nie mogę sobie teraz przypomnieć co to było, bo oprócz wykrojników i gilotyn wyrzuciłem prawie wszystko.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: Nienaturalny ale ma to swój cel - zwykła faktycznie byłaby bez sensu w takim wymiarze ale robiąc to jako skeuomorphizm (chyba to słowo nie ma tłumaczenia?) plastra jak najbardziej jest zrozumiałe.

Wydrukuję sobie arkusz próbny w kilku wariantach i zobaczę jak w rzeczywistości to wygląda.
  • Odpowiedz