Wpis z mikrobloga

@marcho87: Hej ho! Polecałeś mi kiedyś wiertarko-wkrętarkę i jestem z Twojej porady bardzo zadowolony :] Teraz przymierzam się do wyrzynarki, mam do przycięcia blaty kuchenne i piłą/brzeszczotem wychodzi mi tak, że żal patrzeć :( Masz jakieś doświadczenia z wyrzynarkami? Zastanawiam się, czy wystarczy taka z leroya firmy dexter za ~84 zł, czy może lepiej dorzucić do sparky z casto za ~164 zł.

Podobnie jak przy wkrętarce i tutaj pewnie znajdzie się dla niej sporo roboty, mam sporo listewek z których chciałbym zmontować parę rzeczy, może zabiorę się za jakieś mebelki ogrodowe.

Kasowo oczywiście im mniej tym lepiej ale nie kosztem jakości. Raczej tak optymalnie jakość/cena dla majsterkowicza amatora :)

Byłbym wdzięczny za kolejną poradę :)
  • 1
@zelazowy: dobra wyrzynarka do 100 zl na użytek domowy powinna miec okolo 500W, regulację obrotów, czy chociażby funkcje podżynania. Jesli urządzenie nie posiada tych funkcji to przeplacasz. Jesli taką znajdziesz to nie oszczedzaj na brzeszczotach. Co do wyrzynarki marki Sparky, to za ta cene sie oplaca. Jest to urzadzenie z przeznaczeniem dla majsterkowicza, czyli cos pomiedzy amatorskim a profesjonalnym uzyciem.