Wpis z mikrobloga

Ech powróciły czasy gimbazy #tibiazwykopem ogólnie bardzo spoko się gra, a Rookgard to duża przyjemność, o wiele większa niż go pamiętam sprzed kilku lat. W sumie zagrałem z 2h a mam już prawie 7 lvl, dawniej to bym pewnie właśnie do trzeciego dobijał po takim czasie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goltus: No to na pewno możliwe, ale ja pamiętam, że Rookgard to była zawsze największa katorga, a teraz się z przyjemnością gra, wreszcie zrobili to co powinni, czyli to powinien być taki prosty tutorial
  • Odpowiedz
@Pismak: zobaczysz co na main'ie będzie się działo. W podstatówce/gimbazie nie mogłem wbić większego lvl niż 30, 0 zrobionych questów, gówniane itemy. Teraz prawie 90lvl, większość questów done i marzenie z dzieciństwa mpa na stanie :D Na prawdę, teraz granie w tibię to czysta przyjemność, koniecznie, że nie trzeba już non stop skillować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LostStrength:

@Pismak: No tak, expi się teraz dużo przyjemniej, ale to ma też drugą stronę. Kiedyś jak miałeś 100 lvl to byłeś gość, teraz 100 wbić można w miesiąc albo nawet krócej z 2x exp. Lata pełno 200-300 lvli i tak naprawde nasze poziomy niewiele znaczą.
  • Odpowiedz