Wpis z mikrobloga

Tego człowieka trzeba odizolować. Nie mam nic przeciwko ludziom religijnym, za to mam sporo przeciwko ludziom nawiedzonym - a on się zdecydowanie zalicza do tej drugiej kategorii. Oby to był finisz jego "kariery" politycznej. Garść cytatów:

Widziałem jedno wskrzeszenie. Pastor powstał z martwych po trzech dniach w kostnicy. Mogę podesłać wideo


Nie wierzę w ewolucję. Może pana przodkowie pochodzą od małpy, moi nie.


My uważamy, że każdy wierzący człowiek jest święty. Ja jestem święty John Godson.


Premier Donald Tusk, nie ważne, jakiego byśmy nie mieli zdania na jego temat, potrzebuje wsparcia i modlitwy właśnie teraz. Obraz, który mi przychodzi do serca to obraz, kiedy przyprowadzono do Jezusa kobietę złapaną na cudzołóstwie, którą chciano ukamienować. Jezus zadał jej oskarżycielom pytanie "Kto z was jest bez grzechu, niech rzuci pierwszy kamień". Miałem dylemat jak postąpić wiedząc, że ta decyzja może wpłynąć na moją dalszą aktywność polityczną, w tym jej zakończenie. Ale zadając sobie pytanie, co zrobiłby Jezus - nie miałem już wątpliwości


Normalny? Nie sądzę.

#aferapodsluchowa #polityka #4konserwy #godson
lkg1 - Tego człowieka trzeba odizolować. Nie mam nic przeciwko ludziom religijnym, za...

źródło: comment_04pIjdhEehR8rQc2689iVGB5zrRTR7Zt.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@lkg1: odizolowywanie za poglądy takie wolnościowe xD

Z panem zupełnie się nie zgadzam, prywatnie jestem agnostykiem, ale uważam, że powinno się tolerować wszystkie poglądy, byleby nie były niezgodne z prawem.
  • Odpowiedz
Widziałem jedno wskrzeszenie. Pastor powstał z martwych po trzech dniach w kostnicy. Mogę podesłać wideo


@lkg1: Ej, a może namówimy go, żeby wrzucił to wideo na wykop? Od razu byłaby główna z płomieniem. Jakby załatwił więcej takich nagrań albo AMA z tym szamanem, który wskrzeszał, to zaraz miałby bordo.
  • Odpowiedz