Wpis z mikrobloga

#csgo #!$%@? jak mnie te #!$%@? ruski #!$%@?ą, #!$%@? taki jeden z drugim cyrylicą na pół ekranu, gada po rusku na voip i siedzą we dwóch na spawnie T z paką zamiast iść i walczyć. Pewnie, niech inni cierpią i przegrywają turniejówkę przez takich idiotów. Powinni mieć osobny matchmaking, tylko dla siebie.
  • 15
  • Odpowiedz
@eQuuS: Nie gram z dwóch powodów. Raz że nie mam z kim, dwa że mam małe doświadczenie (70h, nigdy wcześniej w żadne csy nie grałem i niską rangę (gold nova 2), więc się nie pcham do ludzi ogarniętych, bo tam to tylko można dostać zjebę jak się akcji nie ogarnie.
  • Odpowiedz
@bbackbone: Ruskich ogólnie powinni izolować we wszelkich grach online od reszty społeczeństwa. Nie ma drugiej tak #!$%@?ącej grupy. Po pierwsze 90% z nich lami we wszystko co się da, po drugie wyzywają wszystkich dookoła, po trzecie #!$%@?ą te swoje znaczki #!$%@? w takim tempie że nic innego na czacie się przeczytać nie da, a jak da się gadać mikrofonu to już w ogóle bez wyciszenia #!$%@?ów sobie nie pograsz, bo ci
  • Odpowiedz
@bbackbone: GN2 to nie aż tak nisko, spokojnie dobierzesz team na wypokowym TS'ie. A jak znajdziesz ogarniętą ekipę to i o zwalone akcje nie będzie aż takiego płaczu. Wystarczy, że będziesz się starał grać drużynowo i dawał dobre info. Tylko tyle i już ludzie będą woleli grać z Tobą niż szukać randomów ;)
  • Odpowiedz
@bbackbone: jest proste rozwiązanie na to ( ͡° ͜ʖ ͡°) dajesz prawym na ich nicki w tabelce - zablokuj komunikacje i masz spokój :) nie pierdzielą Ci po kacapsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak siedzą na respie bądź inaczej przeszkadzają - prawym - zgłoś i dajesz im pierwsze trzy opcje - nadużywanie czatu, nadużywanie voip i grifing :) - i tak z
  • Odpowiedz