Wpis z mikrobloga

@aryss: jak juz cos masz pisac, to skontruj cos logicznie by to mialo sens, dla mnie #!$%@? system koles, a ostry sie wypalil dawno i jego osttanie dwie plyty sa tylko suchym tekstem, nawet przez chwile mnie nie poruszajacym.
@stoprocent: Ostry sie wypalil poJazzurekcji to 1. Po drugie jesli juz stawiasz go na rowni z Szadem to stwierdzasz niejako ze OSTR jest jednym z najlepszych "tego gatunku" a od paru lat nie jest i jedzie na starym fejmie. Po trzecie jak mozesz pisac ze najlepsi z gatunku a 2 posty pozniej ze suche teksty i Cie nie poruszaja. A po 4 z metafor wole te ktore np wrzuca Jimson. Kwestia
@aryss: mimo ostatnich plyt ostrego cenie za caloksztalt, a to ze suchy tekst ostatnich tekstow nie znaczy ze jest nizej w ogolnej ocenie, wiec nie ma tu nic do smiechu tylko ocena ogolna a nie na teraz, bo na teraz dla mnie Szad niszczy wszystko. Wiec czytaj ze zrozumieniem :)
@stoprocent: W ciemno kupuję zawsze Mesa i Wieprza, ostatnio Kuba Knap często gości w głośnikach, nowy Eldoka też na propsie. Ciężko tak powiedzieć konkretnie, co mi wpadnie w ucho to słucham, a jak słucham dużo to kupuję :)