Wpis z mikrobloga

@badumtss:

Pytanie nieaktualne, bo film już oglądałem. Świetny seans, a sam film z bardzo istotnym przekazem. Jeśli ktoś liczy na sporo akcji i dynamiki w tym filmie, to zdecydowanie nie jest to propozycja z tego gatunku. Tutaj królują długie ujęcia i rozwlekłe dialogi, natomiast jednak gra aktorska jest na bardzo wysokim poziomie. Seans skłania do przemyśleń.

Ode mnie film otrzymuje 9/10, chociaż podniosłem ocenę o jedno oczko, gdyż mało widziałem tak
@MuzG: Dziękuję za opinię i za pamięć. W takim razie, jeżeli zdołam odespać nockę i się poduczyć do egzaminu na poniedziałek, to sobie zasponsoruję na wieczór bilet na ten film.
@badumtss: Ja gorąco polecam, jeśli lubisz seanse podczas których przede wszystkim trzeba się wyciszyć i wczuć w klimat tego co dzieje się na ekranie. Na pewno niewiele jest tu rozrywki, w większości raczej refleksje.
@idefiks: Nie miałem okazji oglądać tego filmu, ale rzeczywiście w komentarzach na filmwebie obydwa tytuły są do siebie porównywane (z tym że ponoć jeden jak i drugi są nakręcone w trochę odmiennym "klimacie").